Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik milyen érzés az...

Kismamik milyen érzés az amikor nőni kezd a pocakotok?

Figyelt kérdés
Nem tudom máshogy kifejezni magamat.De nagyon kíváncsi vagyok,hogy ilyen huzodáshoz hasonló?Vagy menzesz szerű hasfájás szerű?En 10hetes vagyok,nagyon viszket a hasam,lehet hogy már nyúl a bőröm?
2013. szept. 23. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
azért viszket meg húzódik a bőr. mivel folyamatosan nő a pocak, nem pedig egyik napról a másikra így szerintem nincs erre különösebb konkrét érzés.
2013. szept. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen azért viszket mert már tágul.
2013. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 10 hetes lehettem, amikor elkezdett viszketni a pocakom. Utána egy hónappal kezdett látszódni, hogy terhes vagyok. A viszketés viszont egy hét alatt elmúlt. Most 19 hetes vagyok és nem igazán érzem, hogy nő a hasam, csak látom :) Illetve talán annyiban veszem észre, hogy már csak szoptatós párnán tudok aludni, mert a 16. héttől a hason alvás már kényelmetlen volt és amúgy is mindig fáj a forgóm. :)A méhem növekedését érzem sokszor, mert görcsölni szoktam, de arra a magnézium kiváló!
2013. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt amikor éreztem,hogy húzódik és viszketett is nagyon... ránézésre nem,de mérőszalaggal lemérve pár nap alatt azért sokat nőtt mondjuk persze ez látványba úgy nyilvánult meg,hogy kezdett szép csíkos lenni a hasam,főleg a másodiknál mert akkor fél időnél volt akkora mint az elsőnél szülés előtt.
2013. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!