Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lanyok! Akinek van/volt...

Lanyok! Akinek van/volt hematomaja terhesseg alatt, segitene?

Figyelt kérdés
Kerdesem az lenne, hogy mennyi ido alatt urulhet ki? Mikor eloszor mentem dokihoz, akkor a petezsak mellett latott egy hematomat. Ra par napra barnas folyasom volt. Megijedtem es elmentem egy masik dokihoz. Neki nem emlitettem,hogy egy hematomam is van :( akkor nem tudtam, hogy ez veszelyes. A masik doki nem monsta, hogy latna barmit is a babon kivul. Akkor valoszinu, hogy kipukkadt? Mar egy hete hol van barnas pecseteles hol nincs. Meddig tarthat ez?
2013. szept. 23. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 12hetesen volt. Mikor "kipukkant" kb 1,5hétig vérezgettem. Szépen eltűnt,nem volt semmi gond!
2013. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen volt pont a petezsák mellett. Nem kaptál hormontablettát? Ilyenkor szoktak adni. Én a 13. hétig szedtem és két nap alatt elmúlt a vérzés. Szerintem menj be kórhazba . Nekem is ott segítettek.
2013. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak magneb6-ot kell szednem. Meg persze pihennem, bar a ket evesem mellett ez nehezen kivitelezheto :( az elso dokim azt mondta, hogy ne lepodjek meg, hogy verezni fogok. Csak nem mondta, hogy meddig.
2013. szept. 23. 13:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én több mint 9 hétig barnáztam és hol láttak,hol nem láttak haematomát. hormont kaptam rá,de amellett is megvolt,csak később múlt el. Végülis a 12 heti genetikain mondták,hogy van egy haematomám,de az már egy kövület,szülé utánig ott lesz,de már nem fog ártani. Sokat pihenj és ne erőltesd meg magad! Ha vérzel,azért az sem mindegy mennyire.Szerintem ez a barnás valami még ok de ha sok piros jönne,menj be az ügyeletre azonnal!
2013. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem mind a kettőnél volt, de felszívódtak. Most a 3.-nál még nem mondták, hogy lenne.
2013. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél volt, a 11. héten kezdődött és nem csak barnáztam, hanem konkrétan ömlött időnként a vér. A 39. hétig így volt, amíg meg nem született. Otthon kellett feküdjek végig és görcsoldót, vasat, magnéziumot kellett szednem.
2013. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia nekem 3 hematomam volt egy a pici mellett egy messzebb 6hetesn majd 8hetesen egy nagyobb a méhszájnál. Nekem feküdnöm kellett és Rutascorbin tablettát szedni. Ez egy vény nélkül kaphato c vitamin tartalmu gyogyszer ami vérzéscsillapito hatásu. 1500ft körül van 3×2öt kellett szednem és gond nélkül felszivodtak. Összesen egy napig barnáztam amikor elkezdtem szedni ezt a gyogyszert . A védőnő aztmondta azért mert jobban befurja magát a pici a gyogyszertöl. Jobbulást.Kérdezz rá erre a gyogyszerre a dokinál nállunk mindenki ezt szedi ilyen esetekben.
2013. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szaszuss ***** válasza:

Szia! Nekem 6 hetesen vette észre az orvos és kb 1 hónapba telt, hogy elmúljon. A vége fele barnázgattam inkább.

Egyszer volt egy nagyobb mennyiség akkor rögtön orvoshoz mentem, azt mondta még legalább 1 hétig ez lesz, hát tévedett az nap volt utoljára. Nem kaptam rá semmit, magától elmúlt.Persze vigyáztam nagyon, nem emeltem, pihentem.

2013. szept. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!