Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőmnek 1 hónapja nem...

A barátnőmnek 1 hónapja nem jött meg a menzesze, már többször is hányt, terhes lehet? (többi a leírásban)

Figyelt kérdés
A barátnőm 1 hónapja lefeküdt a barátjával és kiszakadt a gumi. Azóta nem jött meg a baja. Nem eszik rendesen, önképzavara van,csontsovány. Pár napja tudtam meg ezt az egészet és beszéltem a barátnőmmel, aki koleszban van és ott is maradt a hétvégén. Mondta, hogy már kb 6x hányt, ma is reggel. De nem vesz tesztet, nemtudom miért de fél az egésztől. A szülei tudják hogy lefeküdtek a barátjával, és ismétlem védekeztek is. Hétvégén ha bentmarad a koleszba lemegyek hozzá mindenképpen, ha nem akkor találkozunk, de tudom hogy nem fog tesztet venni. Viszont én nem hagyom annyiban. Milyen tesztet vegyek és hol? 1 hónapja volt az utolsó aktus, azóta nem volt menstruáció. Nagyon megköszönném a segítségeteket!! 16/L (a barátnőm is ennyi idős)

2013. szept. 23. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 1 hónapja volt az együttlét, már akármelyik teszt kimutatja akár délutáni vizeletből is ha terhes.

Sok helyen kaphatsz (DM, Rossmann, Tesco, gyógyszertár stb).

2013. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

MAximum 800 forintba kerül amúgy. Vigyél neki egy tesztet és erősködj addig ameddig nem használja. Viszont ha terhes segíts neki támogasd, de tartsd meg a titkát!


Ha nem terhes akkor is segíts neki, mert én erősen a bulémiára gyanakszom ha nem terhesség.


Tök jó, hogy vagy neki

2013. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem bulímia hanem anorexia.

Bele is halhat.

2013. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem terhes, hanem anorexias. Attol is lehet, hogy nem jon meg neki. Az anorexiasoknal egy ido utan mar elmarad a menstruacio. Mindenkeppen orvoshoz kellvinni, mert ebbe bele is halhat. Persze azert egy tesztet el lehet loni.
2013. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hirtelen súlycsökkenés is okozhat menszi kimaradást. Hányni is hányhat azért, mert izgul, nem eszik rendesen, össze vissza eszik, esetleg más vírusos megbetegedése van. Persze terhes is lehet, akkor se jó, hogy csontsovány, ennie kell. Sürgősen vedd rá, hogy elmenjen orvoshoz, mert így se úgy se jó ez az állapot.
2013. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!