Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hetes terhes vagyok, mióta...

Adriennjeni kérdése:

3 hetes terhes vagyok, mióta megtudtam, többször görcsöl a hasam, és már kezd a derekam is fájni. Meddig tartanak ezek a görcsök? Orvoshoz csak 2 hét múlva megyek.

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ÚÚ Te vagy az akivel több üzenetet is váltottunk anno??? Hogy sikerült? Lombik, vagy simán? Először is gratulálok! Ameddig nincs vérzés , és komoly mensi szerű görcsök ezek normálisnak mondhatóak! Vegyél MagneB6-ot, az sokat segít, de ha rosszul érzed magad, feltétlen menj be ügyeletre!
2012. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
van, akinek az egész terhességét végigkísérik a görcsök.
2012. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Előfordulhat! :D Nem lombik lett, végül sikerült, teljes meglepetésként ért két év várakozás után! De nagyon boldogok vagyunk! És neked sikerült már? Mivel tapasztalatlan vagyok, inkább kérdezek. Valamikor sűrűbbek, de van amikor ritkábbak ezek a görcsök, remélem hamar elmúlik.
2012. nov. 21. 18:42
 4/14 anonim ***** válasza:
Magne B6-t szoktak adni erre!!!!
2012. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ami a Gravidában van az gondolom akkor nem elég igaz?
2012. nov. 21. 18:53
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, sajnos én is hasonlóan voltam, mint Te. Nagyon sokat görcsölt a hasam az elején, többször látott orvos a babával nem volt probléma, és a doki is mindig a magnéziumot mondta, konkrétan a Magnerotot. Én szentem is rendesen ahogy kell, de nem igazán segített.

Amúgy a sok hasfájás mai napig elkísért pedig már 25 hetes vagyok, úgy látszik ez is olyan hajlam féleség, van akinek van, másnak meg semmi...

2012. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Látom sokan vannak így, mint én. De remélem nem tart olyan sokáig, ha meg igen akkor nem lesznek erősek. De az a lényeg, hogy nagyon boldog vagyok és bármit elviselek, csak legyen egészséges a pici!
2012. nov. 21. 20:46
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

Több hetes vagy te annál szerintem... Főleg mivel a kimarad menszikor már 4 hetesnek számítasz orvosi szemmel. Ha görcsölsz, akkor pihenj, szedjél magnéziumot (írták fentebb a magnerotot, az erősebb, mint a magneB6), emellé ihatsz kamilla teát is, ami nyugtató hatású és ellazulsz tőle, tehát a pocid sem áll görcsbe majd. Ha idősebb terhes lennél (12 hét feletti), akkor ajánlanám a langyos fürdőt, de mivel ilyen korai vagy, ezért nem ajánlom, mert vérbőséget és ezáltal vetélést okozhat. Ha nagyon nem bírod már, akkor esetleg igyál meg 1-2 dl jó minőségű vörösbort (az én dokim azt mondta, hogy akár egy felest is bedobhatok, na azt én nem próbáltam, de biztos segít...). Ha minden igaz, azért görcsöl a hasad, mert a méhed edz, hogy tágulhasson, mire a baba már akkora lesz, szóval ha nem kíséri vérzés, hányás, hasmenés, akkor no para, tök természetes, hogy fáj. Van akinél elmúlik ikszedik hét után, van akinél időnként visszatér (mint pl nálam), és van akinél végig ott feszül a pocak. Majd meglátod, hogy alakulsz, ne pánikolj!


Gratulálok és szép babavárást!

2012. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így vagyok... görcsölök a 6. héttől olyan mintha meg akarna jönni..azt mondta a Doki, hogy a méhem tágul most ágyaodik be a baba... Most már a 16. hétben vagyok..de sajnos nem csillapodik.. reggel Elevitet szedek este MAGNEROT MAGNÉZIUM TABLETTÁT + sedatiof PC (HOMEOPÁTIÁS) GYÓGYSZERT.. ÉS IGY NEM UGRIK A POCAKOM GÖRCSBE ÉS NEM ÉRZEM AZT SEM, HOGY MEG KEMÉNYEDNE A POCAKOM.
2012. nov. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
5 tesztem lett pozitív. A labor teszt negatív. Begörcsöltem, alvadt vér jött dögivel, vérteszt negatív, az orvos szerint nem voltam terhes. Na akkor????? Mi az az 5 pozitív teszt. A kórházban az orvos azt mondta ha Ő ráhugyozik is pozitív lesz. Érdemes-e tesztet venni? Pofára estem ezerrel. Még jó, hogy beleéltem magam. :(((((
2012. nov. 28. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!