Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki, aki karacsony...

Van itt valaki, aki karacsony korulre varja babajat? Hogy erzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. 25.-ere vagyunk kiirva. 2. Baba, ugy nez ki csajszi lesz. Az elso mar 4 eves lany. Jol erezzuk magunkat, sokat mocorog a baba, valamelyik nap keresztbefordult, azt hittem kirepulok a holdra, semmi levego, mozogni alig tudtam, feszitett... :/ :) nekem az nagyon rossz, hogy hajolni nem tudok, de mar a cipofelvetel is kezd nagyon nehez lenni... Nem ertem miert. Az elso terhessegem olyan volt ehhez kepest, mintha nem is lettem volna terhes... :)

Magasitott parnan alszok a legszomj miatt. :) minden ejszaka ebreszt a baba, rendszeresen, mindig ugyanakkor, 3-4-5 napig.

Ma hajnalban nagyon zsibbad a vallam, nem tudom mitol... :/

Az eredmenyeim rendben, etkezessel kell vigyaznom.

Veled mi ujsag? :)

2013. szept. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

koszi, h irtal. mi is 25-re vagyunk kiirva. nalam is jelentkezett mar a legszomj, es a folyamatos gyomor eges, emelyges. utobbi kezd mar eleg durva lenni. ezeket leszamitva mindene rendben eddig.

elso baba lesz, es eddig azt mondjak lanyka.

jo egeszseget neked, es boldog babavarast!

2013. szept. 24. 05:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én December 24-ére várom, múlt héten mutatta meg magát, kislány lesz! Eddig nem tudták megmondani.

Eddig minden rendben van, sokat mocorog a Baba, szinte meg sem áll:)

2013. szept. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első baba. 26-ra vagyok kiírva. Kislány lesz! Ő is egész nap pörög. Eddig 3 kg-t híztam.
2013. szept. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Elvileg dec. 18-án érkezik a kis Tökösünk :) Hogy érzem magam? Szarul :) Fáj mindenem, szinte csak a bal oldalamon tudok feküdni. Gyomor tájéki szúró-nyomó fájdalom is gyötör. 10 kg-nál tartok, pedig nem zabálok sokat. A hangulatom is elég változó, amit jobbára a testi tüneteim határoznak meg. :)
2013. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sziasztok!



dec 28.ra várjuk a 2.babánkat a kisfiúnk mellé.Teljesen össze vagyunk zavarodva 2 szer fiút mondtak 2 szer kislányt szóval fogalmunk sincs......én jól vagyok a légszomj néha gyötör engem is,és sokkal fáradékonyabb vagyok mint az elsőnél,persze közbejátszik az is,hogy folyton jövő-menő 2,5 évesem van:)alvás az borzasztó 3-4 .szer pisilni járok éjszak....eddig 1 kg híztam,az eredményeink jók a terheléses cukoréra várok még.

2013. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
orulok h ennyien irtatok, es koszike! boldog babavarast mindenkinek!!
2013. szept. 24. 11:17
 8/8 anonim válasza:
Én is dec. 25-re vagyok kiírva és nekünk is kislány lesz. :) Az utóbbi 3 napom kínszenvedés, hol itt fáj, hol ott ..ezt leszámítva minden rendben, baba sokat mozog, néha olyan erősen, hogy fel is szisszenek. :) Terheléses cukron múlt héten voltam, szerencsére minden rendben volt. Én már megsürgetném az időt, sajnos nem vagyok az az "imádok terhesnek lenni" kismama, én már túl lennék inkább rajta..
2013. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!