Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használt valaki terhesség...

Használt valaki terhesség alatt Mikogal 300 mg hüvelykúpot?

Figyelt kérdés
15 hét 5 napos kismama vagyok ikerbabákkal. Gombás fertőzésem van tegnap kezdődött. Ezt a kúpot írta fel az orvos. Kinek milyen gyorsan hatott?
2013. szept. 24. 12:17
 1/3 titok29 válasza:
En is most terhes vagyok. Fogekony vagyok a gombakra es emlekszem hasznaltam azt a kupot de akkor nem volam terhes. Minimum 3 nap de amig teljesen elmulik masfel het.en tegnap szedtem oszze valami bakterialis fertozest mert zoldes a folyasom es budos. Nekem ma nem sikerult eljutnom orvoshoz szerinted mit csinaljak itthon addig vele??? Erre kerestem ra es a te kerdesed volt eddig a leghasonlobb. 16h.
2013. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hétfőn hívtam a dokimat ő javasolta hogy a canestent vagy candibene-t használjam. Canesten volt itthon azzal kenegettem de keddre kicsit rosszabb lett.mennem kellett mindenképp az sztk-ba táppénzes papírért és a biztonság kedvéért megmutattam az ottani dokinak. Azt mondta gombás fertőzés és be van gyulladva a hüvely. Ezt a kúpot írta fel egyet már el is használtam. Szerintem használ. Nem volt annyi folyásom. Kívülről meg tovább kenem canestennel. Amíg nem jutsz el dokihoz addig szerintem canestent nyugodtan használhatsz.
2013. szept. 25. 20:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló! Voltál dokinál? Mit mondott?
2013. szept. 27. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!