Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Canesten hüvelykúpot lehet a...

Canesten hüvelykúpot lehet a terhesség alatt használni?

Figyelt kérdés

13 hetes kismama vagyok, és valószínűleg gombás hüvelyfertőzésem van. 5 évvel ezelőtt az előző terhességemet is végigkísérte, de sajnos nem emlékszem, hogy akkor mit írt fel a doki. Legközelebb 2 hét múlva mennék orvoshoz, ha van valami jó tippetek annak nagyon örülnék.

Kívülről Canesten krémet használok, de az nem fogja megszűntetni a problémát.)


2011. jan. 10. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen,nyugodtan lehet használni!

Az első terhességemnél ezt írta fel a doki,és a másodiknál is ezt vettem!

2011. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hetes vagyok, nekem canesten hüvelytablettát kell hasznánom, de előző terhességem alatt is min. 2x kellett hüvelykúpot használnom, mert visszatért a fertőzés.

Sőt, most nem nézem meg, de mintha a tabi tájékoztatóján rajta lenne, hogy szülés előtti időszakban a hüvely fertőtlenítésére is alkalmas.

2011. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!! És úgy kell kérni, hogy Canesten hüvelykúp? Hány darabos kiszerelésben van, illetve milyen kiszerelésben érdemes választani?
2011. jan. 10. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nyugodtan használhatod, de aplikátor nélkül!!

Canesten G-t vegyél (3 db hüvelytabletta van benne), ha van krémed, a canesten combi kúp+ krém.


Jó még a pevaryl-g is, az 3 db hüvelykúp.

2011. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én Cns kúpot (gyógyszertári) kaptam, de azt ki kell írni a dokinak. Canestent lehet használni, de nem biztos hogy tuti az kell, ha esetleg gyulladás is van a háttérben.
2011. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!! Már épp indultam délután a patikába, hogy vegyek Canesten 3 db-os tablettát, amikor hívott az orvosom egy eredmény miatt és akkor megemlítettem neki. Elmondtam a tüneteket és írt receptet Klion kúpról, mert időközben sárgás darabos lett a folyás és azt mondta, hogy ez lehet bakteriális eredetű is. Ezt 3 napig kell ugyanúgy haszálni, mint a Canestent (amúgy azt mondta, hogy a gombára ő is azt szokta ajánlani), ha nem javulok, akkor pedig meg kell látogatnom.

Még egyszer köszi mindenkinek a segítséget!!!

2011. jan. 11. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!