Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az inga jóslás a baba nemét...

Az inga jóslás a baba nemét illetően mennyire válik be?

Figyelt kérdés
Régebben mindig fiúsan lengett ki az "inga". Mindig 3 fiút mutatott. Most az első mindig kislány, a többi fiú. Nem vagyok terhes még, de szeretnék babát. Ennek a módszernek lehet hinni egyébként, vagy csak egyszerű játék? És miért lehet hogy változik pár év múlva hogy mit mutat az inga?
2013. szept. 24. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet benne hinni, de biztos mindjárt jönnek az okosok, hogy ez baromság.

Én hiszek benne. De, nem mindig mutat igazat. Pl ha megkérdek valamit és az igent akarom nagyon, akkor előfordul, hogy véletlenül pont úgy mozgatom. Persze nem szándékosan.

2013. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2x is jot mutatott, most meg nem probaltam, de most biztosan tudom a nemet.
2013. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel sem fütyiben, sem punciban nincs mágnes, ezért 50% :) mintha tippelnél, vagy bejön vagy nem :))) de mivel csak kettőből kell választani, elég jó eséllyel beletalálsz! :)
2013. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!