Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhatta a kúp ezt a nagy...

Okozhatta a kúp ezt a nagy fájdalmat, vagy valami más volt?

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok, eddig problémamentes terhességem volt. Orvosom a folyásomra Mikogal kúpot írt fel. Tegnap este feltettem az elsőt, rá 10 percre enyhe szúrást kezdtem érezni az alhasamban, ami átterjedt az egész alsó felemre. Még az ülőgumóm is fájt. Egy órával később már a falat kezdtem kaparni, mindenhol fájt a hasam, de ez nem a méhem volt, mert a pocakom teljesen puha maradt és a baba is élénken mozgott. Ott tartottam, hogy kihívom a mentőt, mert bár magas a fájdalomküszöböm, tényleg nagyon fájt. Átsugárzott a derekamba is. Éjféltől ötig semmit nem aludtam. Most nem fáj, de érzem az alhasamban. Nem tudom behatárolni, pontosan mim fájhatott, mi volt ez az égő szúrás.
2013. szept. 27. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem beszélj az orvosoddal valószínűleg valamiért rosszul reagált rá a szervezeted :)

2013. szept. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én azt javasolnám, hogy telefonálj a dokidnak, és kérdezd meg hogy lehetséges-e hogy az általa felírt gyógyszertől van-e. nehogy a végén nagyobb baj legyen!
2013. szept. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd fel a dokidat! Igaz, mi csak 16 hetesek vagyunk de összeszedtem egy kis gombás fertőzést. Ugyan ezt a kúpot írták fel. Első két éjjel tök jó volt, de most mikor a 3.-at is feltettem annyira viszketett majd megőrültem.
2013. szept. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!