Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek a 12. hetes UH-n...

Van akinek a 12. hetes UH-n megmondták a baba nemét? Nem 3D, csak sima UH? Lehetséges?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem az első gyerekemnél megmondta a doki a 13. héten, hogy 100% hogy fiú! Igaz magánorvos volt, de jó géppel, sima ultrahang volt.
2013. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mondtak nemet ekkor, kisfiút mondtak, a 19. héten meg már kislányt. Pedig elég határozottan mondta a 12. héten az ultrahangos. Magándoki, elég neves úgy tudom. Szóval bármit mond még ne vedd biztosra :)
2013. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

6 évvel ezelőtt 11. héten megmondták hogy fiú- bár nem is igazán kellett mondani, mert AZT még én is láttam, akkora volt :)

majd rá egy hétre megint megmutatta magát premier planba a férjem előtt is :) sima UH volt mindkettő kórházi nem magán rendeléses

2 éve a lányom viszont az istenért sem akarta megmutatni magát.... és már annyira ideges voltam miatt. hogy elmentem a 19-20. héten 4d -re hogy tuti kiderüljön mitől-kitől hányok állandóan :)

2013. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondták, mert a doki azt mondta, nem látszik még ilyenkor, hogy mi lesz. És tényleg...Hiába nézte az uh-t semmi nem látszódott még a lába között. Ha gondolod, kérdezd meg,de ne vedd biztosra amit ott mondanak, ha egyáltalán látnak valamit:-) Nekünk érdemes volt várni a 19. heti uh-ig.Akkor ketten is megerősítették, hogy fiú lesz :-) Minden jót!
2013. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sima mezei UH-val egyértelműen látszott a 12. héten, hogy mi fityeg a lába között. Nyilván egy kislányt nehezebb megállapítani, de itt nem volt kétség. Én is simán kivettem a képről.
2013. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemnél (magándoki) a 11.héten megmondta,hogy fiúk lesznek.Dokifüggő.
2013. szept. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál kétséget kizáróan magán orvosom a 12. ehti ultrahangon megmondta, nagyon jól kivehető volt, még számunkra is kép is készült a fütyiről, most 2 hónapos a kis fiúnk! :)
2013. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
maganorvosi rendelobe nekem is 99%ra mondta, h fiu lesz. igy is lett:-)
2013. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Gratulálok nektek!Úgy veszem észre,a fiúkat tényleg hamarabb megmondják :)
2013. szept. 28. 14:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem a 12 héten megmondták magánrendelésrn, hogy kislány.
2013. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!