Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is volt rozsaszin...

Nektek is volt rozsaszin folyas napokig terhesseg elejen?

Figyelt kérdés
9en kellett volna megjonnie de nem jott. Csinaltam ra egy hetre negativ lett. Egy het mulva meg mindig nem jott meg igy elmentem a dokihoz. Azt mondta van miomam es vastag a mehnyalkahartya hat igy nem tudja hogy a mioma okozza vagy terhesseg lesz.Kaptam szurit hogyha nincs baba jojjon meg ha meg van akkor taplalja. Tegnap csinaltam tesztet es pozitiv, erre ma rozsaszin folyas van egesz nap.Hivtam a dokit azt mondta meg varjunk. Ugye nem veszithetem el a babat? Vagy mehen kivuli is lehet?
2013. szept. 28. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebbe nehèz okosnak lennoi,a ròzsaszínes folyás az lehet a beágyazòdás miatt is ès lehet rosszab esetben vetèlès is.Èn azèrt elmennèk egy másik dokihoz is,nem nyugodnèk abba bele hogy várjunk!!!!

2hetes kislány anyukája!

2013. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írta a hozzászóló, bármi okozhatja a tüneteket. Biztosan nincsen semmi baj, de hogy ne stresszelj feleslegesen, tényleg nézesd meg magadat mással is.
2013. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!