Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori pisilés mellbimbò...

Gyakori pisilés mellbimbò fájdalom terhesseg jele lehet?

Figyelt kérdés
a ciklusom 28-35kozott szokott lenni. ma tartok a 32.napon. par napja iszonyuan faj a mellbimbom es surun kell pisilnem.mas tunet nincs. terhesseg jele lehet? 7eve hormon zavart diagnosztizaltak de azota rendszerozodott a verzesem es 30kg fogytam. ilyen tunet sosem volt mensi elott
2013. szept. 29. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mikor voltál együtt a pároddal utoljára? Védekeztetek -e? Mivel ha igen?
2013. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
heti 2-3alkalommal vagyunk egyutt. nem vedekezunk 3honapja probalkozunk a babaval. a mult honapba 41napra jott meg es csak 2es fel napig volt az 5nap helyett. a hasam is ugy fel van puffadva mintha gorog dinnyet nyeltem volna
2013. szept. 29. 15:25
 3/11 A kérdező kommentje:
mostanaba pedig 35.nap legkesobb megjon de a multhonapba a 41.napra jott es 2es fel napig volt csakpedig 5napig szokott.
2013. szept. 29. 15:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a gyakori vizelési inger és a fáradékonyság volt az első tünetem,kb 1 héttel az elmaradt mensi után jött a cici fájás,de ez mindenkinél más,amíg nem jön meg addig lehet reménykedni,szurkolok,h sikerüljön.Írj ha már tudsz valamit.
2013. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A terhességnek a pozitív teszt a jele.

Gyakori pisi, és mellbimbófájdalom bármitől lehet.

2013. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia,amit én elsőként tapasztaltam az a fáradékonyság volt...akkor még a menzeszem sem volt aktuális...mikor már kezdett késni akkor már jött a szédülés,gyakori pisi...a cicifájás nekem késöbb jelentkezett.Nálam a legrosszabb az a hányinger volt ha nem ettem átlag két óránként pár falatot és az ,hogy du.4 re olyan voltam mint egy felmosórongy....de szerintem csinálnod kéne egy tesztet...szoritok nagyon...és írd meg az eredményt... :) kitartást.
2013. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én annyit tudok mondani hogy én ezekröl a túnetekröl vettem észre meg ugyeadár a menstruádbióm kimdradásából hogy terhes vagyok.

Én is folyamatosan fogytampisilni rengetek járok azóta is

de a legegyszerübb ha már a menstruációd elmarad akkor vegyél egy tesztet az elárul mindent !

2013. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az ejjel megjott ketszer erosebb gorcsokkel mint szokott alig van par csepp es az is sotet barna. na ez vajon mitol lehet?
2013. okt. 4. 12:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Csinàltàl tesztet? Azóta mi a helyzet?
2013. okt. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sajnos meg nem. tesztet megvettem de akkor reggelre megjott mikor csinalni akartam. ha elmulik megcsinalom mert nagyon gyenge a verzesem. 2napom es mar mulik. epp hogy van.
2013. okt. 5. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!