Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Ladeevit várandós vitaminnak...

A Ladeevit várandós vitaminnak nagyon kevés a folsav tartalma? Aki ilyet szed, meg van vele elégedve?

Figyelt kérdés
Ezt a vitamint kezdtem el szedni, bár még csak tervezzük a babát. Tudom, vannak itt már ezzel kapcsolatban kérdések, de aggaszt, hogy vajon a 0,5 mg folsav tartalom nem túl kevés-e? Összetételeiben azonban, ez volt a legszimpatikusabb vitaminkomplexum. Köszönöm!
2013. szept. 29. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem kevés, biztos vagyok benne, hogy minden kismamáknak való vitamint úgy állítottak össze, hogy az elegendő legyen minden vitamin terén. Én 0,2 mg-ot szedtem csak babatervezéskor (csak folsav), utána meg csak a komplex vitamint, szerintem bőven elég.
2013. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességemnél ezt a vitamint szedtem,tökéletesen egészséges mindkét gyerekem.Nekem nagyon bevált. :)
2014. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én babatervezéskor nem szedtem kismamavitamint, folsavat szedtem csak (azt se végig 3 évig, amíg végre sikerült), 12 hét után a Ladeevitet
2014. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tervezésnél nem szedtem semmit, majd pozitív teszt után rögtön doki, és ő ajánlotta a Ladeevitet. Akkor kezdtem szedni (kb 5 hetesen), de pluszban szedtem hozzá folsavat.

Viszont a 14. héten abba is hagytam minden tablettát. Ettem mindenfélét (zöldséget-gyümölcsöt), ezért nem akartam még tablettázni is, ha már nem szükséges.

Gyönyörű egészséges 9 hós fiam van.

2014. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kevés, amennyit beletesznek a kismamavitaminba az pont elég.
2014. jan. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!