Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Így még pontos lehet a teszt?...

Így még pontos lehet a teszt? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Sajnos időhiányom miatt sosem tudok reggelente tesztelni. A reggeli vizeletemből ha délután csinálom meg a tesztet az ugyanúgy jó/pontos vagy már addigra felbomlik/felbomolhat benne a hcg hormon?

2013. szept. 5. 15:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Akkor kelj fel hamarabb.

Reggeli pisiből ne csinálj délután tesztet.

Akkor inkább délután pisilj és csinálj abból tesztet.

Nekem 3 nap késéssel délutáni vizeletből erős pozitív tesztem lett anno.

A mai tesztek már a délutáni vizeletből is simán kimutatják a terhességet.

Ha meg még mondjuk nem is késik a vérzésed, akkor reggel is felesleges tesztelgetni, mert nem lesz biztos az eredmény.

Ha késik a vérzés már napok óta, nyugodtan tesztelj délután.

2013. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

1. Ha tudsz, kelj fel 5 perccel előbb, és csináld meg a tesztet. Nem kellenek ahhoz órák. Gyors pisi, teszt pisibe. Ezután fogat mosol vagy megfőzöd a kávét, és már ott is az eredmény.

2. Vagy tesztelj délután, de ne a reggeli pisiből. Ha már 2-3 napja késik a menstruációd, akkor tesztelhetsz délután is, de ne a reggeli pisiből.

2013. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért ne lehetne mikor reggel így is úgy is pisilsz rápisilni egy tesztre, valóban 5 perc amit rá kell szánni. Ha késik a mensid 1 hetet akkor már bőven kimutatja délutáni vizeletből is a terhességet. Addig meg amúgy is értelmetlen tesztelni. Friss pisiból csinálj tesztet ne állottból.
2013. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Oké holnap megpróbálok délutániból. ;)

Hát kb. most kell megjönnie a 2. menzimnek. A nemvárt megjött rendes időben, mennyiségben.. stb, de az utóbbi 3 hétben hányingerem van és fájnak a melleim... Szerintetek akkor is csináljak? :O

2013. szept. 5. 16:45
 5/20 anonim ***** válasza:
Az elsőből biztosan nem lett baba hisz megjött a mensid. A mostaniból viszont lehet még baba. Amíg nem késik a mensid addig ne tesztelj mert nincs értelme, főleg nem délutáni vizeletből. Majd ha késik 3-4 napot akkor tesztelj dél utániból. Arra is figyelhetsz ha mindenképpen dél utáni pisiből akarsz tesztelni, hogy keveset iszol már délután és este pisilsz a tesztre. De amíg nem késik addig semmiképpen se csinálj dél utáni tesztet mert nem fog valós eredményt mutatni. Meg aztán nem olyan olcsók a tesztek, hogy pazaroljad, ha már nem jön meg időre a mensid az már egy kis reményre ad okot.
2013. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De halotam már hogy valaki annak ellenére is menstruzállt hogy terhes volt. És tüneteim is vannak mint pl.: hányinger, hasmenés, mellfájás már kb. 3hete tehát biztos nem a mostani menzi előtti jel lehet. :(
2013. szept. 5. 17:54
 7/20 A kérdező kommentje:
De halotam már hogy valaki nnak ellenére is menstruzállt hogy terhes volt. És tüneteim is vannak mint pl.: hányinger, hasmenés, mellfájás már kb. 3hete tehát biztos nem a mostani menzi előtti jel lehet. :(
2013. szept. 5. 17:54
 8/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, 2x küldte el... -.-"
2013. szept. 5. 17:56
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Akinek terhesség alatt is van vérzése, az nem olyan erősségű és nem tart annyi napig, mint a rendes.

Ezért írták, hogy az első vérzés biztosan nem terhességtől van, mert írtad, hogy az olyan volt, mint amilyen szokott.

Tehát most még ugyan lehet baba, de hányinger inkább a terhesség 6-7. hetében szokott jelentkezni, tehát az még nem attól lenne. És a mellfeszülés is lehet éppen a menzeszednek az előjele is akár.

2013. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Jó látom nem érted.. :D

Júl. 26-án voltam együtt, aug. 4-én megjött rendesen/megszokottan. De a menzi óta enyhe hányingerem van napközben általában reggel és este. És azóta van mellfeszülésem. Most vasárnapra, hétfőre kell megjönnie, ha megjön... :/ Félek, hogy terhes vagyok... :( Reggeli pisiből csináltam tesztet tegnap este és negatív lett. :) Holnap újratesztelek egy délutánival. :S

2013. szept. 5. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!