Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babám mozgásával kapcsolatba...

A babám mozgásával kapcsolatban kérdeznék? Ilyenkor mit csinálhat?

Figyelt kérdés
Mellső fali a lepényem és nem is szoktam nagyon erős rúgásokat érezni. Azonban pár napja naponta néhányszor a jobb bordáim alatt hirtelen "történik" valami. Olyan,mint egy áramütés,nagyon fájdalmas,még ugrok is ijedtemben. Se előtte se utána nem érzek ott egyéb matatást,csak ezt a hirtelen éles fájdalmat,amit egyértelműen a babám csinál. Elkezdtem kicsit aggódni,hogy miért csak mindig ugyanott és csak hirtelen éles a fájdalom. olyasmi jutott eszembe,hogy esetleg a köldökzsinort rántja meg? Ilyen lehetséges,vagy butaság?
2013. szept. 30. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A bordák környéke tele van ideggel. Gondolj csak arra, hogy egy-egy rossz mozdulat után napokig tud fájni a borda környékén. Simán előfordulhat az, hogy a baba megrúg egy ideget. Erről a fájdalomról sok kismama beszámol. Sajnos ellene nem lehet semmit tenni :-)
2013. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak azért fura,mert mindig lenn matat és egyéb mozgást nem szokott ezen kívül arra produkálni. Meg azt nem értem,hogy mindig ugyanott hogyan találja el :D Amúgy valszeg ő lehet,mert mindig gyakrabban érzem.
2013. szept. 30. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!