Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégésre tippek? A 13....

Gyomorégésre tippek? A 13. hétben járok, várható, hogy elmúlik még vagy végigkíséri a terhességet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Tej, fagyi segíthet. Nekem csak párszor volt az elején, javult, de ez egyedi, van akinek sokáig eltart.
2013. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is ekkortájt volt "kandalló a gyomrom helyén" :)

nekem a víz és a tej csak rontott, próbáltam popcornt, puffasztott rizs, búza szeletet, korpáskekszet, zabpelyhet, fagyit, mindent, de igazából az segített, ha kiflit ettem. (még éjszaka is, ha arra ébredtem, mar a gyomrom)

aztán egyik napról a másikra elmúlt, neked is el fog, ne félj, nem is tart sokáig.

...meg a várandósság vége felé volt egy kis égés, de az másmilyen érzés, akkor a pocó nyomja a gyomrot, már nem olyan sajgós mint most...

2013. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak a Rennie segít,pàr naponta úgy ràmjön hogy nem bírom anèlkül, de ha csak kicsit èg nem veszem be.

Az elejètől ègett a gyomrom, ès nekem rosszabb lett mert ez mellè nagyon fent van màr a babàm, kicsi volt neki a medencèm, è mikor belendül, mèg nyomja is a gyomrom :-/

Most vagyok 21 hetes ès úgy èrzem lesz mèg rosszabb.

2013. szept. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kisebb időszakok voltak, amikor elmúlt, de végigkísérte az egész terhességem. A végén már annyira nem ért semmit a Rennie, hogy a dokim javaslatára egy kis kanál szódabikarbónát ettem. Semmi más nem akart hatni!
2013. szept. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 18. hét környékén kezdődött, akkor még elviselhető volt. De mostanra borzalmas... napi több Reneet kell beszednem. Ha már nagyon nem bírom, akkor jöhet a szodabikarbóna vízzel. Ezt inkább este iszom, hogy legalább hajnal 1-2-ig kibírjam. Sokszor arra ébredek, hogy tele van a szám gyomorsavval vagy éppen folyik kifelé. Borzalmas :(


40+2 hkm

2013. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én iszonyatosan megszenvedtem mindkét terhességemet, folyamatos hányinger,hányás, stb. Mindenfélét kipróbáltam, de egyetlen dolog használt: citromos víz!

Gyakorlatilag ezen éltem a terhességek alatt, ha kezdett rendetlenkedni a gyomrom, csak pár kortyot ittam, és egyből jobb lett!!

Ne félj tőle, bár elsőre fura lehet, én is idegenkedtem tőle, de a háziorvosom és az asszisztensnő is esküdtek rá, és igazuk lett!

2013. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!