Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. hétig +6kg!? Volt valaki...

20. hétig +6kg!? Volt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve már..a terhesség elejétől kezdve hízok,minden héten valamennyicskét. Már visszafogtam magam és nem eszek semmi édeset,de ígyis hízok. Mennyi lesz így a vége?
2013. okt. 3. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

21 hét +6 kg.

Rosszul érint engem is...Pedig nem is ettem össze vissza

2013. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20. hétig kb +5 kg volt nálam is, és a végére összesen +10 kg. Elmúlt a kívánósság, jobban oda tudtam, figyelni hogy mikor és mit eszek. Ha bírja a torkod a fagyasztott gyümölcsöt, azt tudom ajánlani nassolni, én minden este fagy meggyet ettem, a legjobb kaja és kevés benne a kalória.
2013. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a lányommal 20. hétig 5kg volt rajtam,a vége sajnos 17kg lett.
2013. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 19 hetes, és már 11 kg ot hízott. Orvos annyit mondott, majd le fog fogyni. Amíg a cukor, vérnyomás rendben, nem szól bele!
2013. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ez szerintem egyáltalán nem vészes. egyik barátnőm z első 3 hónapban 5 kg-ot hizott a terhesség végéig meg még 4-et. összesen 9 kg-ot. Egyáltalán nem biztos hogy sokat fogsz még hizni egyébként a 10-12 kg még simán belefér, tehát akkor még van majdnem ennyi.
2013. okt. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A 20. hétig én +5 kg-ot szedtem fel, most 34. hetesen pedig +15kg-nál tartok. :S

Nem lenne gond mert amúgy is nagyon sovány voltam, mások észre sem veszik, hogy ennyi feljött, de a doki és a védőn már diétára fogott, mert sok mindenre hatással lehet a súlygyarapodás (szív, keringés, vese, máj)

Ja és az elmúlt két hétben úgy szedtem fel 2 kg-ot hogy odafigyeltem arra mit eszek. :S

Ez sajnos a vizesedés is...

2013. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A védőnőm szerint 10-12 kg normális a következő ütemben:

- 1. trimeszter: nem kellene hízni,

- 2. trimeszter: 4-5 kg.

- 3. trimeszter: a maradékot.

De nagyon egyénfüggő, hogy kinél mennyi a normális. Pl. nem mindegy, hogy milyen alkattal kezdted. Engem jól megijesztettek az elején a terhességi cukorbetegséggel, úgyhogy nagyon vigyázok. 23. hetesen tartok kb. 2,5 kilónál.

2013. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Este csak levest eszek általában,azt is tészta nélkül..170cm és 65kg-val kezdtem,ami ugye nem éppen egy nádszálkisasszonyra vall :D
2013. okt. 3. 10:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 164 cm vagyok 59 kg-val kezdtem...pedig pont fogyóztam terhesség előtt, mert voltam 53kg is, akkor jobban is éreztem magam, na mindegy, szóval most 16+4 vagyok és 64kg, ez is +5kg már most... :/ már nagyon próbálok odafigyelni
2013. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Nekem két dolog működik. Egyrészt szénhidrátokat visszafogtam: elhagytam teljesen a cukrot, a finomliszt minden formáját (fehér kenyér, sütik, rántások stb.). A főzeléket pl. 1 szem krumplival vagy némi turmixolással sűrítem. Eszem szénhidrátot, de rozskenyeret, krumplit, rizst. Másrészt kis adagokban naponta többször eszem. Tk. nem 3 főétkezésem van, hanem 5 kb. azonos. Hogy mennyi a kisadag, az is viszonylagos: én kb. a munkahelyi menza féladagjának a felét eszem egy alkalommal ebédre. És még egy nassolásnak csak gyümölcsöt eszem.
2013. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!