Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. hétig +6kg!? Volt valaki...

20. hétig +6kg!? Volt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve már..a terhesség elejétől kezdve hízok,minden héten valamennyicskét. Már visszafogtam magam és nem eszek semmi édeset,de ígyis hízok. Mennyi lesz így a vége?
2013. okt. 3. 08:42
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én 22 hetes vagyok, és eddig kb 7 kg csúszott fel rám úgy, hogy az első 3 hónapban majdnem végig rosszul voltam, és azóta sem vagyok nassolós. Tény, hogy nagyon le voltam fogyva, mikor teherbe estem, és így annyira nem zavaró, de kicsit azért furcsállom, mert sosem voltam hízékony. (egyébként a baba előtt elég erős dohányos voltam, szóval lehet, hogy ez is befolyásol)
2013. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

22hetes vagyok,kb. 7kg-t híztam eddig,de nem látszódik meg rajtam.Mielött terhes lettem egy betegség miatt lefogytam,ugyhogy én nem bánom.Az elsö hónapoktól kezdve nagyon kívánós vagyok,amit jól esik azt eszem,bár mostanában jóval kevesebbet eszek,de nem tudom miért.

A védönötöl mindig hallgatom,hogy mit ne egyek,mert el fogok hízni.

2013. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!