Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéznétek az uh képet? A...

Megnéznétek az uh képet? A dokinéni szerint kisfiú de nem tuti.

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 3. 09:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fiú! :-)
2013. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Annyira örülök neki.Ez a kép a 12 heti uh-on készült.Jövő pénteken megyünk a 18.hetire.
2013. okt. 3. 09:04
 3/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! :-)
2013. okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mintha fiú lenne csak azért nem egyértelmű, mert úgy látom pont a lábai között van a köldökzsinór is:-)
2013. okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem is 18 hetesen mondták meg,hogy kisfiú,tegnap 25 hetes 4D-n már teljesen egyértelmű lett :D.Szerintem a tied is fiú :)
2013. okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem fiú. Van már egy fiam, akkor nem láttam az UH-n (a doki viszont igen). Most meg kislányt várunk és pont ilyen szögből más a kép odalent, mint a tiéd:)))
2013. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Fiúcska :-)
2013. okt. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Fiunak néz ki!:-D Nekem 2lanyom van másképp neztek ki középen! ;-)
2013. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is kisfiu. Az en uh kepem is hasonloan nezett ki 20 hetesen. :) A baratnom kislanyt vart es osszehasonlitottuk az uh kepet. Nem is tudom, hogyan magyarazzam de a baratnom kislanyanal az uh kepen elobbre is latszott egy pici lyuk. Be is karikaztak neki, hogy ket lyuk latszik alulrol, tehat kislany. Az en kisfiamnak meg egy lyuk latszott meg a pici dudor. Bocsi, csak egyszeruen nem tudom maskent leirni. Boldog babavarast es minden jot nektek. Annyira gyonyoru ez az idoszak. Elvezd ki minden percet mert hamar elropul. :)
2013. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ott van a fütyi a lábai között :)
2013. okt. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!