Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok, de...

18 hetes terhes vagyok, de még nem érzem a magzatmozgást, lenne 1-2 kérdésem megnéznétek?

Figyelt kérdés
Próbálok ismerkedni a kisbabámmal,simogatom a hasam,néha beszélek hozzá,de még nem tudok órákat beszélni hozzá.Alól ha végig simítok a kezemmel akkor az egyik oldalt mindig egy picit nagyobb puklit érzek,az ott a baba olyankor?Mert van,hogy függőlegesen érzem akkor őt,ez jót jelent?Illetve mikor fogom érezni a rúgásokat?15.héten méhszájértéknek a 2000 megfelelő?
2013. okt. 1. 04:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Esélyes h az ő. Mindig változo h ki mikor érzi, ezt senki nem fogja tudni neked megmondani.....

A 15. héten még bőven zártnak kéne lenned. De ezt is csak egy jos tudná megmondani h emiatt lesz e korábbi szülés. De azis lehet h tul hordod....

Szoval nagyon sok a lehetőség ezekre a kérdésekre nemigazán lehet kielégitő választ adni sajnos.

2013. okt. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 2000 méhszájérték teljesen zárt, de megrövidült méhszájat jelent. A normál érték 3000- tehát 3 ujjnyi és teljesen zárt . Ha elkezdene kinyilni, azt az utolsó három nulla változása jelentené. (Külső, középső és belső méhszáj)
2013. okt. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam: megrövidült méhnyak. :)
2013. okt. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ő az a "pukli" :) Nekem is volt időnként hol egyik, hol másik oldalon.

Konkrét mozgást először 18-19 hetesen éreztem. Talán két perc volt, olyan mint valami izomrángás. Aztán 1,5-2 hétig semmi. Utána meg úgy beindult, hogy meg sem állt :) Egészen kb mostanáig olyan rángásszerű volt (hol erősebb, hol gyengébb), most meg kezd olyan lenne, mintha valamilyét erősen hozzám nyomná és végighúzná. :) Most vagyok 31 hetes. Igaz, nekem van némi felesleg a hasamon.

A tiéd is hamarosan érezhető lesz.

2013. okt. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már alig várom.Apróbb kis rángásokat azt érzek,de nem naponta,van,hogy csak hetente 1-2 alkalommal,De főként ha fekszem,és szinte csak a jobb oldalamon.
2013. okt. 1. 09:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégis érzel magzatmozgást..az a kis rángás a babád mozgása :)
2013. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én konkrét rugásokat kb. 20hetes korom óta érzem.Nekem is sokszor van olyan,hogy egy helyen jobban kidudorodik a hasam.Ott van a baba háta,vagy feje.

22hkm

2013. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor ez a kis "pukli"az én kis csodám
2013. okt. 1. 17:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok, a rángások a babád kis mozdulatai :)
2013. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!