Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolci kismamák segitenétek?

Miskolci kismamák segitenétek?

Figyelt kérdés
Dr.Gubás Péternél szült valaki mostanában,vagy jár hozzá valaki? Hol fogtok szülni és orvost vagy szülésznőt fogadtok??? 14 hetes kismama vagyok második babás.
2013. okt. 3. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szia. Én áprilisban szültem nála,nem fogadtam szülésznőt,szerencsére rendes volt,akihez kerültem. természetesen a semmelweisben szültem,mert Gubás ott dolgozik.
2013. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! Esetleg azt megkérdezhetem,hogy mennyi nála egy szülés?
2013. okt. 4. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:
változó. én nem kérdeztem mennyit kér,nem is mondta, 30-at adtunk. egy kismamával együtt szültünk,ő is ennyit adott neki. ismerősöm rákérdezett (de jelzem,hogy ő az utolsó néhány hétben került hozzá!) neki 60 ezret mondott, és egy másik kismama mondta,hogy a testvérének a doki maga hozta fel az ár témát,neki is 60-at mondott,de állítólag ő is az utolsó hetekben került hozzá.
2013. okt. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem fejeztem be, szóval: gondolom ha nem vagy nála végig a terhesgondozás alatt,akkor megkéri a szülésnél azt az árat,amit egyébként havonta fizetnél ki a rendelőjében (az első 25 hétben 6E-et fizettünk,utána 8E-et). így kb. megsaccolva olyan 80E ft. körül hagytunk ott nála.

ugye hivatalosan egy renddlés 10x-esét illik adni,de ugye az önmagában 80E lett volna, azt nem engedhettük volna meg magunknak. meg valójában egy gátmetszés-varrásért elég soknak is tartom. félre ne értsd,nagyon rendes,figyelmes doki,minden nap bejött hozzám szülés után, varratszedésre a kórházi tartózkodásom utolsó napján hajnalban jött be csak miattam,pedig az anyukáját vitte pécsre dokihoz, megismer az Auchanban,köszön,kedvesen mosolyog,megkérdezi miújság,hogy vagyunk... csakhát majd fogod látni,hogy a dokinak nem sok dolga van a szülőszobán. mindenesetre nem bántam meg,hogy őt kértem fel :) viszont a 100 ezreket soknak tartom,mikor kifizetik hálapénzként.

2013. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nekem 8 ezer 1 vizsgálat,eddig kétszer voltam nála,mind a kétszer ennyit kért. Kedves második,Te mikor szültél nála??
2013. okt. 7. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!