Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliai anyukak/kismamak!...

Angliai anyukak/kismamak! Segitenetek a 20. heti uh-val kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet a korhaztol ahol szulni fogok, hogy a 20. heti uh elott nem ehetek semmit, max 1 pint vizet vagy gyumolcslevet ihatok (1 oraval az uh elott mar semmit).Termeszetesen delutanra kaptam idopontot......2. babamat varom itt es 3 eve meg nem volt ilyen......tuti rosszulleszek, ha egesz nap nem ehetek.Nem lesz cukorterhelesem csak 2 hettel kesobb.Miert nem ehetek elotte?
2012. okt. 7. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én 4 hónapja szultem nem volt ilyen hogy se enni se inni. Egyszer volt olyan hogy 1 liter vizet kellett meginnom 1 órával az uh elott hogy megnézzenek teli hugy holyaggal és utána uressel. Én tuti ennék valamit, hacsak egy szelet vajas kenyeret is. (Bár én fontosabbnak tartom hogy ne legyek rosszul, mint azt hogy végig szenvedjük a babával a napot. )
2012. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok orvos,de szerintem ez nagyon irreaális.

2gyerekemmel soha egyik ultrahang előtt nem kellett éhgyomorra mennem.

Most voltam 6hete a 12.hetin ott sem volt ilyen,sőt mielőtt bementem ittam.

Hamarosan megyek a 20.hetire és semmi ilyet nem kért a dokim.

Én a helyedben felhívnám az asszisztenst és rákérdeznék erre!Lehet valamit elírtam...

Vérvétel,cukorterhelés előtt ok,de uh.előtt??

Igazad van,nem is lehet délutánig étlen-szomjan kibírni!!

2012. okt. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1 het mulva megyek MF-hoz es megkerdezem tole.....

meg az van rairva, hogy tejet, kavet es teat nem lehet fogyasztani a vizsgalat elott, de ez siman kibirhato :)

2012. okt. 8. 10:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ugy ertik, hogy elotte par oraval ne egyel. Kerdezd meg mindenkeppen, nekem csak a cukros vizsgalat elott mondtak, hogy ne egyek...persze elfelejtettem es bevagtam 2 fankot reggelire:P Persze mondtam nekik:D
2012. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!