Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Mielőtt megtudtátok...

Kismamák! Mielőtt megtudtátok hogy várandósok vagytok, ki az akinek tünet volt a fejfájás és ingerültség?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ezek mensi tünetek szoktak lenni.
2013. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ingerültség igen...de minden mensi előtt is megvolt...
2013. okt. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen tüneteim, és nem is közvetlenül a mensi előtt, ahogy egyébként, hanem korábban..fura volt nagyon. És nem magyarázom bele a dolgot, biztos vagyok benne, hogy köze volt hozzá...
2013. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünet nem volt,csak a szokásos görcsölgetés és mellfájás,ami minden mensi előtt.
2013. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké,csak nekem a mensi előtt fejfájás is van,azért kérdeztem,hátha van olyan akinek baba volt de fejfájás is jelentkezett :)
2013. okt. 3. 18:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az volt az elsőnél! Nem tudtam miért, de mindenen ideges lettem, megsertődtem, furcsa volt, miért vagyok ilyen ingerült. Akkor voltam 4 hetes, es pozitivat teszteltem.
2013. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amikor nem is gondoltam rá, hogy baba lehet, minden reggel fejfájással ébredtem. Aztán megtudtam, miért :)
2013. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam az elsőnél mindenen felhúztam magam és semmi türelmem nem volt erre tisztán emlékszem, a fejfájásra nem emlékszem volt-e... De most a másodiknál furcsa nem tapasztaltam ilyesmi ingerültséget pozi teszt előtt! :D

20 hkm

2013. okt. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ennyibolazert ne kovetkeztessen semmire.
2013. okt. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. okt. 5. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!