Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-13 hetesen ha megmondták a...

12-13 hetesen ha megmondták a babátok nemét akkor mondott vmit a szonográfus/orvos hogy miből látja? Olvastam sok helyen hogy nem is a nemiszerv tér el akkor még hanem a csontozat, medence, combcsontból látják?

Figyelt kérdés
De mit vagy hogyan, nem tud erről vki vmit?
2013. ápr. 7. 15:16
 1/8 sumergo ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az agyi kamrák fejlődése eltérő ütemű lány és fiú magzatoknál, de hogy pontosan ez mikor látható, azt nem tudom. Valamint a húgyhólyag máshogy helyezkedik el, de szintén nem tudom, ez mikortól látható. Ezt egyébként a nődokim mondta, de csak a 16. héten beszéltünk a gyerkőc neméről.
2013. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Gondolom hogy van ezek mögött valami, mert vagy 10 ismerősömet tudok akiknek megmondták 12 hetesen a baba nemét és az is lett minden esetben. Nagy hírű jó hírű bp.i uh rendelőkben. Nem gondolom hogy csak úgy vaktában lövöldöztek, viszont utánanézve meg elvileg a 12 héten még nagyon egyformák a külső nemi jegyek (itt is volt nemrég egy kép). Na de VALAMIBŐL akkor csak megkülönböztették őket.
2013. ápr. 7. 15:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a 13. héten mondták meg gyakorlatilag 100%-ra, hogy fiú. Az is lett. Nem mondta az orvos, hogy miből látja.
2013. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

13 hét+ 2 naposan a 12 heti ultrahangon egyértelműen látszódott, már, hogy kisfiú lesz.


[link]

2013. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 12 hetes uh-n azt mondta az orvos, hogy lát valami kukifélét, de még ilyenkor nem lehet 100%ra megmondani.De a fiúkat hamarabb észreveszik mint a lányokat.Nálunk bejött, azóta megerősítette több orvos, hogy tuti kisfiú:)36hkm
2013. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Uhh 3 as az tuti az?? csak mert hatalmas :DD
2013. ápr. 7. 16:37
 7/8 A kérdező kommentje:
nem 3 as , 4 es bocsi.
2013. ápr. 7. 16:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is megmondták,hogy kisfiú a 12 hetesen. azt mondta lát egy kis többletet a lába között. ha kislány lenne, akkor három vonalkát látna a lába között.
2013. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!