Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy 15 hetesen...

Lehetséges hogy 15 hetesen éreztem a babát?

Figyelt kérdés
Egy furcsa érzés volt. Szerintem csak a baba lehetett. 15 hetesen lehet érezni? Első baba.
2013. okt. 4. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Első babánál általában később érzik.

De persze, érezheted.

Függ a helyzetétől, alkatodtól, szóval sokmindentől, ki mikor érzi először.

2013. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most várom az elsőt, 19 hetesen már biztosan éreztem a mozgását. Így utólag azt gondolom, hogy sokkal hamarabb is érezhettem volna, ha tudom, hogy mire figyeljek. Egyébként nagyon hasonlít a bélmozgásokra, csak sokkal finomabb.
2013. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En is elso babat varom es 14 hetesen biztosan ereztem ot. 17 hetesen mar az apukaja is erezte a kezevel :) Vekony vagyok hatsofali lepennyel es nagyon aktiv babaval.

40+3 hkm

2013. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16+3hetes vagyok és kb a 14 hét közepétöl érzem. nem határozott mozgást csak tényleg bélmozgás szerüt. De ez attol lágyabb érzés.Szerintem ő az de alig várom hogy biztos legyek benne. És nem vagyok vékony. Ugy szerintem érezheted
2013. okt. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok kövér és nekem is hátsó fali. Nem is tudom hogy mondjam el a páromnak :) Köszi mindenkinek
2013. okt. 5. 08:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,én 13 lassan 14 hetes vagyok...és tegnap éreztem először :) olyan volt mintha egy kis buborék pukkant volna ki a hasamban utána meg bizsergető érzés...megkérdeztem más kismamákat is és azt mondták,hogy igen,öt éreztem...pedig nekem is az első baba :) és ,hogy hogyan mondtam el...így:Apa rugott a baba :) itt :) ennyi....olyan csodálatos érzés...jó babavárást :)
2013. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!