Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen ma erős alhasi...

14 hetesen ma erős alhasi nyilalást éreztem, az utobbi órában vagy 5-6 alkalommal. Ez normális?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
a nyilallás normális, hacsak nem kibírhatatlanul erős. de ez kb mindenre igaz terhességben. ha nagyon fáj, az azért orvost igényel.
2013. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes vagyok, 4 napja egész nap úgy fájt a vesém , hogy azt hittem másnapra meghalok, de még sem. Nekem 6 hetes korától kedve mindig is voltak itt ott nyilalások, de soha semmi baj nem történt, a köldököm szokott főleg szúrni, de nagyon. Egyik nap jobb másik nap rosszabb. Nem normális és én is halálra aggódtam magam, hogy most akkor mi van, de rá kellett jönnöm, hogy ez normális mert nől a méhem és nyúlnak a szalagok. Én magnézimot szedek, és bár nem hittem benne, de tényleg használ. Próbáld ki szerintem te is a magnéziumot, pihenj le ha hétfőig nem múlik akkor azért nézesd meg magad, csak, hogy meg nyugodj.
2013. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
magne b 6-ot szedek en is. a nyilallasok kb masfel oraja vannak, es kisse megijedtem.
2013. jún. 15. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
2 vagyok: nekem a magneB6 nem használt, Magnerot mondott a doki az bevált, illetve itt olvastam a megnesii citrici ről ez elég olcsó és jobb szerintem mint a magneB6 de nem olyan jó mint a amgnerot, esetleg próbálj ki más fajta magnézium készítményt is.
2013. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!