Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jóslók 29 hetesen? Mire kell...

Jóslók 29 hetesen? Mire kell figyelni? Milyen erzes? Mik a teendők?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit érzel?
2013. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Derékfajast, szemeremcsont fajast, ego erzes alul, levegovisszatartas-> "nah most fog megjonni..." Marha kellemetlen.

Gyengebbet, mint mikor kaptam az oxitocint az elsonel!

2013. okt. 5. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem jósló.

MInden terhesség más, nekem három volt, és így olvasatra ezek beleférnek, normális érzések, de ha valami miatt nagyon aggódsz, akkor hívd fel az orvosod, vagy menj el hozzá. Ha zárt vagy, akkor biztosan nincs gond ennyiből.

Tágulnak a szalagok, gondolom rohangálsz egy kiskrapek után, attól is fájhat a derekad stb.

2013. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nem tudom olvasod e még, de talán tudok segíteni: 28 hetesen fektetett be a dokim 1 hétre a kórházba, jóslófájások miatt. Folyton keményedett a hasam, a hátam majd beszakadt, időnként " megjön " érezésem volt, és görcsölt a hasam, összehúzódásaim voltak, napi 8-10 alkalommal. Igy mentünk be a kórházba, ahol kiderült, hogy nyílik a méhszájam. Rögtön magnézium infúziót kaptam: fél literrel, napi 3X, 5 napig. Nem igazán szabott felkelnem az ágyból, pihenés, és minél kevesebb stressz. 8. napon engedtek haza: napi 3X2 magnesii citricit,nap közben legalább 3 óra fekvéssel töltött idő, több pihenés. Párommal hanyagolnunk kell a nemi életet.

Előtte is magnéziumot szedtem,magne b6-ot, nem vállt be. Hársfateát iszom mézzel, ami nagyon jót tesz:) Sajnos elejétől veszélyeztetett voltam, úgyhogy stresszeltem is sokat hogy minden renden legyen. Most a 34. hétnél tartunk, eddig minden rendben. Van most is napi 2-3 jósló, de nem vészes. Kitartást! :)

2013. okt. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!