Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+5 hetes terhes vagyok....

7+5 hetes terhes vagyok. Csütörtökön megyek orvoshoz. Eddig iszonyatosan fájt a mellem, tegnap reggel óta viszont semmi. Lehet, hogy baj van?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs baj. A tünetek jönnek-mennek, ez egyáltalán nem jelent semmit sem!
2013. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a választ. Szívhang még nem volt és aggódok. :(
2013. okt. 6. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elején én is aggódtam sokat.Amíg orvos nem látott a méhen kívüli terhesség volt a félelmem.Aztán az hogy egy hónapot kellett várni a következő orvosi vizsgálatra ill a védőnő a szívhangját csak szintén havonta nézte.Aztán amikor megmozdult és éreztem sokkal nyugodtabb lettem.Most lassan 32 hetesena szülés miatt vagxok parásabb, mert császár lesz.Lepényem eléri a méhszájat.Ráadásul tegnap kicsit véreztem. Benne van a pakliban a koraszülés is.Azt hiszem most idegeskedem a legtöbbet.
2013. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnálom. én amiatt aggódok, hogy beindul-e a szíve a babónak, meg a petezsákom kissé lapult. :(
2013. okt. 6. 15:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Èn 16.àn megyek először orvoshoz akkor elvileg màr 7 hetes leszek, nagyon izgulok màr most mindenen.
2013. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok ilyen aggódós. Én 26-án voltam, akkor 5,7x15,5mm es kissé lapított petezsákot, embriocsomót, és szikhólyagot látott a doki. Viszont a mellfájás elmúlása aggaszt. 1. baba
2013. okt. 6. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:

nézd csak én ezt találtam a neten, egy orvos válaszolt.


Kérdés:

Mit jelent az összelapult petezsák. Kétpetéjű ikerterhességem van, és az egyik petezsák ilyen.


Válasz:

Az ellapult petezsák valóban utalhat arra, hogy az az embrió nem fejlődik, ebben a korban egyszerűen fel fog szívódni. De kora terhességben egy ellapultnak vélt petezsák sokszor csak egy kis folyadékrés a normál petezsák mellett, ha vérzés, vagy más fenyegető jel nincs,

legtöbbször jelentőség nélküli és csak kontrollt igényel.

Dr. Nagy László


nyugi! :)

2013. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom. Az biztos, hogy félidő után fogant.
2013. okt. 6. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!