Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hét + 4 nap, nem kicsike?

12 hét + 4 nap, nem kicsike?

Figyelt kérdés
12 hét 4 naposan voltam tarkóredő-mérésen. Azt mondták a baba ülőmagassága 57 mm, nem kevés ez?? Még egy kérdés: rengeteget mozog a baba, UH- n kapálózott, ugrált, de azt mondták minden ok. Tényleg így van???? Bocsánat, első baba... :)

2013. okt. 6. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

szia, nekem 12+6 hetesen volt 66 mm a crl, most néztem meg a leletemen.

egyáltalán nem kicsi :)

innentől kezdve már nem is fognak ülőmagasságot mérni, hanem fej átmérőt, combcsontot és haskörfogatot.

nyugodj meg, minden rendben.


boldog babavárást :)

2013. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 12+5 volt 67,4mm Bár az enyém kicsit nagyobb volt mint a tied, de egyáltalán nem picike a babád, ráadásul nem is tudják azért ennyire mm pontosan megmérni, ha másik orvos mérte volna lehet ő 60mm nek mérte volna. Ne aggódj ezen! Az sem baj, hogy rengeteget mozog, ez a dolga a sok sok mozgástól erősödik meg, akkor is sokat fog mozogni amikor érzed majd, igaz egyre kevesebb helye lesz majd ficánkolni. [link]

12. héten 50 és 65mm között kell lennie.

[link]

2013. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kicsi, nekem 11+6-on 50 mm volt a CRL, azt mondták rendben van. És igen, sokat mocorognak általában az ultrahang alatt :) Ne aggódj minden rendben lesz!
2013. okt. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A miénk 68 mm volt 12+0 hetesen, kb. egy héttel volt idősebb, mint a kora alapján kalkulált. A 18. héten viszont már pont akkora volt, mint az átlag.

A mozgás miatt nem kell megijedni, akkor ilyen aktívak, ha jól érzik magukat - a forrás a védőnőnk :)

2013. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 13+0 volt 68 mm, az orvosom szerint teljesen rendben volt ez a méret :-D és a mi babánk is rengeteget mozog. Nagyon izgága kislány :-D
2013. okt. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!