Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam uh ahol természetesen...

Voltam uh ahol természetesen még nem volt szívhang.3 hét múlva kell visszamennem. Akkor már kell lennie szívhangnak? Ugye minden rendben lesz? Sokaknál fordul elő hogy nem indul be a kicsike szíve és el kell venni a babát?

Figyelt kérdés
5 hetes és 5 napos vagyok
2010. jan. 18. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Ne aggódj hogy nem volt szivhang,ilyen korban még nincsen.Majd a 6.hét után,de ez függ hogy mikor fogant a baba.3 hét múlva simán lesz.Akkor van baj,ha akkor sincsen,de ezen nem rágódj,nem lesz baj.Engem is hazaküldött anno a doki,hogy meg se vizsgál mert felesleges,majd menjek vissza 2 hát múlva,akkor már pulzált a kis szive.Persze van olyan hogy nem indul be,de ne is gondolj erre,élvezd a babádat,és pihenj sokat!

23 hetes kismami

2010. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze,hogy minden rendben lesz,ne aggódj!

Elsőre nekünk sem volt szívhang 4 hét 5 naposan,de két héttel később már látták!

Azóta már másfél éves egészséges,gyönyőrű nagy fiam van!

Boldog babavárást!

2010. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi gond. Kb. másfél hét múlva várható biztosan a szívhang, tehát mikor megint mész, már tuti lesz :)


Addig is ne aggódj, pihenj sokat! Boldog babavárást!

2010. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat.Nagyon boldog vagyok több mint egy éve próbálkozunk és félidőben volt egy méhenkívülim is.Nagyon aggódtam de végre Ő már jó helyen van.:)



Boldog babavárást mindenkinek

2010. jan. 18. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!