Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van egyálltalán olyan hogy a...

Van egyálltalán olyan hogy a terhesség probléma mentes?

Figyelt kérdés

6 hetes vagyok miôta megtudtam elkezdtem itt olvasgatni,es teljesen megrèmültem,rengeteg vetèlès (mèg a 13 hèten is) vèrzès, placenta levalas stb.

Hogy lehet boldog terhesnek lenni így? Màr most nem merek hàzaseletet èlni,sem...


2013. okt. 6. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen van
2013. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Hát nincs olyan hogy problémamentes.. Van olyan, hogy az egész terhességed problémamentesen zajlik... De a mai orvostudomány fölösleges nem megbízható vívmányai (gondolok itt a rossz afp eredményekre) úgyis megkeserítik a terhesség 1-2 hónapját! /vagy többet is/...

Amíg nincs ilyesmi addig maradj nyugodt és ne olvasgass sokat, mert csak megíjeszt! :)

Boldog babavárást!

20 hkm

2013. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én terhes lettem először, én is elkezdtem mindenfélét olvasni! Többnyire vidám történeteket, de volt elég sok bánatos, rémísztő írás is. szerintem erre szükség van, ugyanis, ha netán történik valami a terhesség alatt, és korábban már olvastunk róla, esetleg tudjuk mi a teendő, vagy nem lesz olyan ismeretlen a helyzet! Leginkább szüléstörténeteket olvasgattam, néztem sok videót, képet maga a szülésről, nekem segített. így nem volt a szülésem olyan "ismeretlen" ! de mindenki maga dönti el mi jó neki! :) ne aggódj, ne idegeskedj, akkor nem lesz semmi baj!
2013. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém alapvetően az volt, a vérvételeknél volt kisebb eltérés néhány értéknél, az első terhesség végén vesetágulatot állapítottak meg a babánál, a második terhesség végén az utolsó szívhang-vizsgálatnál (ezt a babánál csinálják úgy, hogy kis tapaszokat tesznek az anya pocakjára), nem volt szinte semmi látható jel. Gyorsan mentünk a kórházba (vizsgáló doki beküldött rögtön), szerencsére kiderült, hogy csak aludt a kiskrapek odabent, azért nem mocorgott. Szóval kisebb "izgalmak" szerintem minden terhességnél vannak, de alapvetően ez az egész egy természetes folyamat a női testben, szóval ne aggódj miatta. Sajnos komplikáció bármikor felléphet, akár minden előjel nélkül is, az ember hálát ad a sorsnak, amikor épségben és egészségben megszületik a babája.

A nőgyógyász, aki majd vizsgál, figyelni fog rád, és ha nincs ellenjavallat, akkor nyugodtan élj házaséletet. Ami örömet okoz neked (és nem egészségre káros), az jó a babának is, mert ha te jól érzed magad a bőrödben, akkor a baba is.


Boldog babavárást, könnyű szülést!!

2013. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van, de természetesen előforduló kellemetlenségek bármikor adódhatnak. Szerintem nyugodtan szeretkezz a pároddal, ha nincs ellenjavallat.
2013. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy lehet boldog terhesnek lenni így?


hát úgy,hogy nem netezel, és nem nézegeted ezt az oldalt,ha frusztrál:))

Nem feltétlen kell probléma, itt azért van annyi,mert ez egy ilyen oldal,fel lehet tenni a kérdéseket,amik aggasztanak.

Nekem első terhességem teljesen probléma mentes volt,gyorsan szültem, 2.elején voolt egy kis vérzés,hematóma,de a 9.hétre felszívódott,onnantól elég aktív voltam és semmi gondom nem volt, 1,5 óra alatt lett meg 2. fiam:)

Ne aggódj, nem szabad félni!Rengeteg nő van,aki gond mentesen hordja ki a babáját!!!Inkább erre koncentrálj és ne a rossz dolgokra:)

2013. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen van. Itt vagyok élő példának. Soha nem volt vetélésem, vérzésem terhesség alatt, egyszer sem vol még a vérnyomásom sem magas. Minden vizsgálati eredményem jól sikerült beleértve az Afp-t is. Ultrahangon mindig megerősítettek h rendben fejlődik a lányom, méretek mindig stimmeltek. És itt van 8 hónapos már most és az ég világon semmi baja, makk egészséges jól fejlődő baba. :-).

Felesleges minden rémtörténetet elolvasni mert a végén mindenre te is azt fogod látni h baj van aztán mindent csak túlaggódsz majd. Mint már írtad is a szexet se mered. Ez szerintem már túlparázás. Feleslegesen hozzátenném.

2013. okt. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezem :)


Első babánk, első próbálkozásra összejött. Korán volt szívhang, sose volt egy csepp vérzésem se. Minden eredményem jó, minden UH-tökéletes a fiunk, aki már 12 hetesen megmutatta a kukacát :) Én is jól vagyok, a normál dolgokon kívül (nyúlnak a szalagok, tágul a medence stb.)

Ezen az oldalon sok okos dolgot, tapasztalatot lehet olvasni, szürd ki a hasznosakat, és ha átsiklasz a rémtörténeteken, nem lesz aggódni valód :)

Boldog babavárást!

2013. okt. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is olvasgatni járok ide,de a terhességemmel semmi gond nem volt :))) alapvetően tanácsot az kér, akinek problémája van, milyen kérdés lenne: A velem minden rendben, veletek is? :D nem hordoz új információt :))))

A terhességek nagyon nagy része gond nélkül lezajlik! CSak arról nincs mit beszélni :)))

2013. okt. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

nekem mind a 3 ilyen volt


ami fontos ne olvasgass ilyen dolgokat vagy mazochista vagy ?

2013. okt. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!