Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első és második terhességem...

Első és második terhességem ötödik hónapjáig sokat hánytam. Most 8 hetes terhes vagyok a harmadik babával, és alig alig vagyok rosszul. Nem mintha baj lenne, de nem furcsa ez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják a lányokkal rosszabbul van az anyuka. (ha az első kettő lány akkor akár igaz is lehet) Nekem első baba, 27 hetes vagyok és soha nem voltam rosszul 1-2 alkalmat leszámítva, de az sem volt vészes.
2013. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is az ötödik hónapig hánytam ... pfuuu de utáltam! :) lányom lett, a fiammal semmi .. tök jó volt az egész terhesség :)

lehet hogy fiad lesz ;)

2013. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első kettővel semmi nem volt, egyik lány, másik fiú. A 3.- al volt minden, fiú lesz. Furcsa a természet :-)
2013. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Van egy lányom és egy fiam már, mindkétszer nagyon rosszul voltam, most ttljesen elviselhető, furcsa:) Persze nagyon örülök!
2013. aug. 13. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Kiderült, hogy fiad-lányod lesz?

Nekem 3fiam van, és egyszer sem hánytam,

barátnőmnek egy fiu egy lány- a lányt úgy rendesen megszenvedte!! A kisfiával nem volt semmi.

2013. dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!