Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hisztek abban, hogy ha a...

Hisztek abban, hogy ha a második terhesség tünetei nem hasonlóak az elsővel, akkor más lesz a baba neme?

Figyelt kérdés
Első terhességemmel az első 4 hónapot végighánytam, a többi 5 hónapon pedig gyomorsavam volt. Most a második babát várom, 3 hónapos vagyok jelenleg, és csak 2-3 hétig hánytam, ezen kivül semmi olyan tünetem nem volt. Szerintetek esélyes egy kisfiú, az első, lányom után? tapasztalatok,vélemények?
2013. okt. 6. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2 terhesség,totál más tünetek,2 fiú....nem,nem hiszek benne :)
2013. okt. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt semmi tunetem csak mást ettem mindkettő kislány! Bnom elsővel semmi tünet masodikkal végig emelygett és rosszul volt mindentől 2kisfia van!:-) Nem hiszek benne de lehetséges; hogy vkinel igy van!
2013. okt. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én csak szeretnék benne hinni! :D szeretnék egy kisfiút a lányom után! egyenlőre reménykedem :)
2013. okt. 6. 23:28
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo !velem is ugyan ez van elso kislany es a terhessegem vegig hanytam kb most meg 12hetes vagyok semmi tunetem kivanos vagyok :D es ugy erzem fiam lesz :D az elsovel megereztem hogy kislany remelem most is bejon :) neked is sok sikert :)
2013. okt. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is 12 hetes vagyok...és most én is fiúra tippelek, remélem bejött :) ultrahangos képben nem bízok, mert a lányomat 8 hónaposan tudták biztosra mondani, addig 3 szor volt lány és 2 szer fiú :D érdekes volt...Sok sikert nektek is!! :)))
2013. okt. 7. 00:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a ket terhesseg teljesen mas, az elsovel vegighanytam az elso trimesztert, allandoan kivanos voltam a legutolso trimeszterben. Kislany lett. A masodik baboval egy ket kisebb emelygesen kivul semmi rosszulletem nem volt. Kivanos sem vagyok nagyon. Es a masodik is kislany lesz. En kislanynak is ereztem belulrol. En nem banom h ket lanyom lesz a lenyeg egeszseges legyen.
2013. okt. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia, én a kisfiammal a sós dolgokat kívántam, mindig azt ettem, sosem hánytam, csak kis émelygés volt.


Most 12 hetes vagyok én is szintén, és az édeset kívánom, megint nincs hányás, csak émelygés, bízom a kislányban..:)


De ha kisfiú, nekem az is tökéletes, csak legyen minden rendben vele, tényleg ez a legfontosabb..:)


12 hetesek, mikorra vagytok kiírva? :)

2013. okt. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél alig volt rosszullétem, teljesen fitt voltam, fiam lett.

Most majdnem a 18. hétig hánytam, alig tudtam enni, vérezgettem az elején, alig volt erőm. Most is kisfiam lesz. :)

Reménykedtem, hátha lesz egy kislánykám is, de úgy tűnik, fiús anyuka leszek. Tényleg semmi más nem számít, csak egészségesen szülessenek.

2013. okt. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Három terhesség, teljesen egyforma tünetek: 2 fiú, 1 lány. :)
2013. okt. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia. 5 lány, mind teljesen már terhesség, más pocak forma, más viselkedés...és mind lány lett :D
2013. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!