Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem vagyok még terhes, de a...

Nem vagyok még terhes, de a párommal rajta vagyunk a témán. Az lenneaz én kérdésem h mit tegyek annak érdekében h egészséges babát szüljek majd? Vitamin? Vagy tippek? Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az offért, csak mi is most készülünk egy babára, és érdekelnek majd a válaszok :)


Különben mi elkezdtünk vitaminokat szedni mind a ketten. Ártani nem árt. Próbálok több gyümölcsöt enni.

2013. okt. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Vitamin ártani nem árt,főleg így tél közeledtével.

Nődokit keresd fel ő kivizsgál.

2013. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És milyen vitamint ajánlatok?
2013. okt. 1. 22:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Folsavat érdemes már a fogantatás előtt elkezdeni! Varandossag idejére több vitamin létezik és saját igenyeidnek megfelelően kivalasztod pl ár, tartalma stb!
2013. okt. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdemes valamilyen komplex magzatvédő vitamint szedned, már a terhesség előtt, de ha nem is ilyet veszel, folsavat mindenképpen szedj, hiszen akkor van rá a legnagyobb szükség, amikor legtöbbször még nem is tudod, hogy terhes vagy!
2013. okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Fontos az egézséges, nyugodt életmód, a megfelelő táplálkozás, mozgás, a káros dolgok kerülése. Érdemes egy méregtelenítéssel kezdenetek és utána feltőlteni a szervezeteteket vitaminokkal, ásványi anyagokkal.Ezek legyenek minőségiek és természetes alapúak.Most Neked folsav, B12, omega 3, béta karotin, kalcium, magnézium stb, a párodnak mindenképpen szelén, maca kivonat stb.Majd a baba fejlődésének megfelelően a három trimeszterben is megvan, hogy mikor mit és miért érdemes fogyasztani.Erről van egy jó kis videó is.Lehetőleg kerüld a gyógyszereket, ha gond van használj gyógynövényeket.Közvetlen szülés előtt pl egy probiotik kúrát érdemes csinálni, hogy a hasznos bélbacikat szedje össze a szülőcsatornában a baba.Sok sikert!
2013. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előttem már mindent leírtak! Azért túlzásba sem kell esni!

Amit még hozzátennék, sajnos vannak olyan betegségek, amiket nem lehet egészséges életmóddal megelőzni.


Amint teherbe estél, a legfontosabb hogy megismerd a terhesgondozás protokollját, végeztess el időben minden vizsgálatot! ha anyagilag megteheted a fizetősöket is. Csináltasd meg az ellenanyagszűréseket, toxoplazmát, párod és saját rh meghatározást. Ne hagyj ki egyetlen vizsgálatot sem! Készülj fel ezekre, sokan elcsúsznak velük, mert mindenhová heteket kell várni!

2013. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A magne B6-ot azt semmiképp re hagyd ki az nagyon fontos és azt orvos és a védönö is ajánlani fogja . A terhesség alatti görcsökben fáradságban émelygésben mindenben segít és a legfontosabb hogy a babának nagyon jó !

De van még ennek a magne B6-nak egy erösebb változata a Magnerot az még jobb .

Meg még a Gravida a legjobb én elkezdtem szedni a pocim azonnal nóvekedésnek indult és a baba fejlödésében egészségében segít !

2013. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Vettem elevitet elég sok vitamin van benne a gyógyszerész azt mondta nem kell más vitamin ebbe minden meg van@
2013. okt. 3. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!