Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális hogy 9 hetesen és...

Az normális hogy 9 hetesen és 5 naposan már szorítanak a nadrágok?

Figyelt kérdés
Nem igazán látszik még a hasamon a terhesség, de ma 3 nadrágot próbáltam felvenni és ha begomboltam mind szorított. Az a baj így nem tudok mit felvenni :D
2013. okt. 7. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Ne gombold be a nadrágot, csak gumival fogd össze a gombot, és vegyél hozzá tunikát, hosszabb felsőt, ami eltakarja ezt.
2013. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen még ugyan pici a baba és a méhed, de a hasad már nő. Még nem terhes has (vagyis nem az a kemény terhes has), de majdnem mindenkinek felfújódik a hasa. Ezzel is tágít a szervezeted. Szerintem vegyél egy bandázst azzal tök sokáig ki lehet húzni :) De van aki terhesgaytót vesz az elején is (én azt soha nem mertem)
2013. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:) Velem is ez volt.Kérdező! A derékmelegítők a barátaid lesznek most! (meg most praktikus is ebben az időben)
2013. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó is hogy mondjátok, van egy fekete derékmelegítőm :) Köszi az ötletet!

Egy hülye kérdés: a derékmelegítő miben különbözik a bandázstól?

2013. okt. 7. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
A bandázsnak húzott az oldala és olyan ejtett vagy milyen az eleje. ha nagy a hasad akkor rásimul, de most elég a derékmelegítő.
2013. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kismama nadrágot vettem már kb. 10 hetesen,mert szintén nem tudtam begombolni a régi nadrágjaimat.Az a jó ezekben a nadrágokban,hogy van a tetején egy állítható gumi,ami segít méretre igazítani és így egészen pici pocaknál is viselhető.Ráadásul felmegy egészen magasra így melegíti is a derekadat.Nincs rajta gomb,se cipzár és még hónapok múlva is felveheted.
2013. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

teljesen normális :)

én is ebben az időben vettem meg kb az első kismamanadrágom :)

a babám most 7 hónapos, de megint elővettem a mamanacit, mert olyan jó, hogy nincs kint belőle a derekam.. és most nem várok babót.. ;)

2013. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!