Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális vagyok akkor ha...

Normális vagyok akkor ha gyakran várandós hisznek és én simán elfogadom az ezzel járó előnyöket?

Figyelt kérdés

Nem várok babát :-) .Túlsúlyos vagyok ,szeretem az alakot leplező tunikákat .

Két gyerekem van ,magyarázkodás nélkül megköszönöm ha a buszon hellyel kínálnak .


2013. okt. 4. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel mindenkinek jót teszel. Te magad élvezed az előnyöket, aki felajánlja a segítségét az is jól érzi magát tőle és nem utolsósorban az igazi kismamákkal is jót teszel, mert ha elutasítanád a felajánlásokat azzal, hogy "nem is várok babát", valószínűleg legközelebb mikor kismamát lát az ember nem ajánlaná fel a segítségét, hogy nehogy megint beégjen. Szóval szerintem nyugodtan, szó nélkül fogadd el.
2013. okt. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, normális vagy! :)

Én is megköszönném, ha így szülés előtt két héttel átadnák a helyet a villamoson, de még most is sokszor utazom állva. Főleg most, hogy hideg van, és kabátot kell húzni. Nincs óriás hasam (pedig 2. gyerek), kabátban meg pláne nem látszik...

Szóval nyugodtan használd ki, teljesen egyet értek az első válaszolóval!

2013. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mért ne lennél az? Élelmesnek áll a világ.

Az elsővel teljesen egyetértek ugyanezt irtam volna le. Milyen ciki lenne annak is aki átengedi a helyét hogy kismamának nézett. Többet tuti nem jószándékoskodna. Én us ezt tenném a helyedbe.

a 2.ik válaszoloval meg teljesen együtt érzek. Mondjuk én még csak 17hetes vagyok és kabátban egyáltalán nem látszik. Le szoktam venni vagy szétcipzározom és senki sem adja át a hejét. pedig nekem nagy hasam van már most. És nagyon rosszul esik a rázkodás. Amikor hematómám volt voltam olyan pofátlan hogy megkértem adják át a hejük legyenek szivesek. Voltakinek magyarázat kellett de voltak akik átadták.

2013. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!