Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős pozitív tesztek, de UH-n...

Erős pozitív tesztek, de UH-n semmi?

Figyelt kérdés
Múlt hét szerdán csináltam az első tesztet, egyértelmű pozitív lett. AZtán másnap csináltam 2 Gabrielt, azok halványak lettek, de ott voltak. AZtán a múlt hét végén és ma is csináltam két másik márkájú tesztet, mind a kettőnél egyelő erősségű volt a tesztcsíkkal. MA voltam UH-n, hasin egyáltalán semmit nem láttak, hüvelyin azt mondta a doki mintha 2mmes petezsák lenne ott, de holnap mennem kell vérvételre a HCG szintem miatt, hogy kizárjuk, hogy méhen kívüli. A menstruációmmal is meg van lőve a doki, lényegében sosem volt ciklusom, mert volt hogy 3 hónapig nem menstruáltam, volt hogy 40 napra jött meg, úgyhogy a mostani utolsó mensi nálam nem kiindulópont, főleg, hogy szoptatás után először jött meg, a második menstruációm viszont nem jött meg. Ha ennyire erős pl a mai tesztem, amit délutáni vizeletből csináltam, akkor hogy nem látszódik az ultrahangon? Szerintem múlt hét elején vagy előtte hét végén lehetett beágyazódás, mert menstruáció helyett nagyon pici barnás, ill halvány rózsaszín foltom volt, azóta semmi. Méhnyálkahártya 13 mm.
2013. okt. 7. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A 6. hét előtt nem nagyon látszik semmi az UH-n, még a hüvelyin sem.

Amúgy van még pár lehetőség a méhen kívülin kívül is: pl. missed ab, és még nem ürült ki a HCG, lehet az is, hogy még simán megjön, de sajna lehet más bajod is, ami miatt lett HCG. De ezek a legroszabb esetek, ne gondolj egyből erre, talán csak túl korai volt az UH.

2013. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A teszt után 3 nappal mentem uh-ra és semmit nem láttak. Rá 5 napra üres petezsákot. Rá 6 napra szikhólyagot. Rá 2 hétre 1,8 centis embriót.

Szóval nyugi.

De a HCG biztos kimutatja a terhességet!

2013. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ennn11 válasza:

Szia, én is feltettem ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


...most már én is azt mondom nem érdemes korán elmenni dokihoz, okoztam magamnak egy aggódással teli hetet, míg újra mentem vizsgálatra. Akkor már ott volt a kis bogyóm (petezsák+szikhólyag), nekem 1 héttel később volt a peteérésem.

Nyugodj meg, biztos ott van és jó helyen van! :) Kicsit várj még a következő vizsgálattal.

Jó egészséget kívánok nektek!


Niki

22hkm

2013. okt. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!