Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség hányadik hetében...

Terhesség hányadik hetében érdemes elmenni először orvoshoz, hogy pozitív dolgokat halljak?

Figyelt kérdés
Mikor érdemes bejelenteni a nagy családnak az új család tagot? Kinek mi a tapasztalat?
2013. szept. 29. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hatodik héten érdemes orvoshoz menni, hogy egyértelműen élő embriót lásson és meghallgathasd a szívhangját. Mi a közeli családtagoknak a pozitív teszt után bejelentettük a babát, a távoli rokon és ismerősök csak a 12. hét után tudták meg és jó is volt ez így szerintem :) 20 hkm
2013. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom,hogy a betöltött 6. hét után menj,mert akkor szinte biztosan látni már valamit,de van,hogy valakit visszahívnak 1 héttel később,mert még nem látni ilyenkor sem mindent. A családnak általában a teszt vagy az első vizsgálat után szokták bejelenteni,aztán a többieknek is eélmondanám. Én hétfőn teszteltem pozit,holnap megyek dokihoz. A családnak a vizsgálat után mondjuk el,mert volt már egy missed ab-m pár hónapja,biztosabbra megyek. A barátaimnak is elmondom,ha már biztos a dolog,nem fogom hetekhez kötni. Gratulálok :)
2013. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én elmentem a terhességem 5. hetében, akkor még nem tudtak semmi biztosat mondani,mert nem volt szívhangja a babának, aztán rá egy hétre elmentem, és a dokim közölte, hogy már a 8.hétben vagyok.. a méreteinek megfelelően, szóval szerintem a kimaradt menstruációd után 2-3 héttel érdemes elmenni.
2013. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!