Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen, rengetegszer...

33 hetesen, rengetegszer keményedik hasam, görcsöl, alul és fáj a derekam?

Figyelt kérdés
Aztán persze ez elmúlik,akkor ezek a jósló fájások?
2013. okt. 7. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
En is ebben a cipoben jarok, 29 hetesen. Alattad egy kerdessel... :) a dokim nem orult, hogy ilyen tunetekkel mentem ma hozza. Nekem igy komkretan nem mondta, hogy na ezek joslofajasok. De eleg valoszinu, mert azt a lelkemre kototte, hogy pihenjek sokat, mert koraszules lesz...
2013. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem nem azok. A pihenés persze jót tesz, e ettől még túl is hordhatod.

Nekem is volt nagyon sok ilyen, főleg a második és harmadik terhességem során, és mégsem nyíltam, a harmadikat effektíve túlhordtam majdnem két héttel.

2013. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt még nem tudom,h nyilok e dokihoz csak később megyek,csak furcsa mert az első babával nem voltak ilyenek...
2013. okt. 7. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
De, lehet akar joslo, nekem is volt a 33. heten. Nyilt is a mehszaj, eloszor 2100, majd 1111 lett. Doki 3x2 magneziumot es pihenest rendelt. A pihenest kertem, h reszletezze, azt mondta, h nem kell egesz nap fekudnom, csinalhatom komotosan a keszulodest, de figyeljek mit erzek, naponta tobbszor pihenjek le. Egy hete abbahagytam a magneziumot, tovabbra is pakolok-takaritok es megis egyben vagyok meg mindig, 37+1. Szoval azert joslobol, nyilasbol sem lesz annyira konnyen koraszules, de azert figyelj oda magadra, es szedd a magneziumot!
2013. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A terhességek nem egyformák.

Nekem is a másodiknál jöttek először ezek a furcsaságok, aztán a harmadiknál meg még durvábban, még sem volt gond.

De ha aggódsz, menj el az orvosodhoz vagy ügyeletre, az a biztos.

2013. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!