Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szinte egész nap egyfolytában...

Szinte egész nap egyfolytában keményedik a pocim és a székletem is megvaltozott. Közel a szülés?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy butan hangzik. De sajnos semmi tapasztalatom es hat felek.

Az elso kerdesem a kemenyedessel kapcsolatos. Szite egesz nap tarto kemenyedest erzek. Neha annyira feszul hohy nem birok kiegyenesedni. Nem mondanam hogy faj de kellemetlen. Hogy kell merni hogy mennyi ideig tart egy kemenydes ha szinte egesz nap erzem?

A masik kb 1 hete telhesen megvaltozott az emesztesem. Egesz terhesseg alatt szorulasom volt most naponta tobbszor is wcznem kell. Hasmenes erzessel indulok el de sokszor fel orat is ott ulok mertnem megy a hasam. Hanyingerem is egyre tobbszor van pedig ez az elso idoben sem vokt jellemzo.

A joslo fajadokat nem ismerem. Neha neha erzek gorcsot de nem jellemzo. Inkabb nyikalast a huvelyembe de az is ritka.


2013. szept. 13. 11:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es bar 20 hetes korom ota van elotejem most egyre tobbszor folyik
2013. szept. 13. 11:31
 2/8 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok, de nem írtad, hány hetes vagy. Okozhatja ez a h.ü.ly.e idő is, most hallottam, hogy nálunk a kórházban a héten tumultus volt szülészeten. Ez a hét nekem is nagyon rosszul telt, szokásosnál is sokkal többet keményedtem, feszültem, néha görcs is volt + állandó pisi, székelési inger.

Örülök, hogy kihúztam, mert koraszülés hajlamos vagyok sajnos, de már miattam jöhet a baba, ha akar, engedélyt megkapta :-)

35 hkm

2013. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jajj tenyleg 36 hetes multam.
2013. szept. 13. 12:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok erre én is kiváncsi vagyok én kedd óta jóslózok egyfolytában volt már hogy majdnem bementem a kórházba, de aztán elmúlt

37+6 hkm

2013. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a 40. héten szültem.A 38. héttől volt hasmenésem,mindennap jártam a wc-re,pedig úgy egyébként nem szoktam!Igy vissza gondolva,tuti hogy a szülés közeledtét jelezte! ;) Sok sikert csajok! :)
2013. szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen az a jóslózás? Nekem olyan van időnként, hogy bekeményedik a hasam, mint állat, olyankor lépni sem bírok, feszít alul. De nem fáj, hanem olyan kellemetlen.

35 hetes

2013. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35 hetesen miért akar már valaki szülni????
2013. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ide tarzozik, nem is tudhattad előre, de leírom, azért mert 3. császár lesz, nagyon vékonyodik a hegem + szív alakú méhem van, tehát kb fele akkora helyen van a babám, mint normál esetben. Úgy érzem, már szétszakadok mindenhol...orvosi csoda, hogy eddig bírtuk...és még bírjuk is, ha csak rajtam múlna.
2013. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!