Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jósló fájások jelentkezése...

Jósló fájások jelentkezése után mikor szültetek?

Figyelt kérdés

35 hétbe lépek pénteken és iszonyatosan fáj a hasam alja, néha ahüvelyembe is nyilal, a derekam is nagyon fáj. Ezek jóslóak nem?

34+4hkm


2013. okt. 8. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen jòslòk!34.hèten kezdtem jòslòzni 39+6ra szûltem.Volt hogy úgy beleszùrt a hüvelyembe hogy felkiabàltam. :-)
2013. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. ez nem jósló fájás. A jósló fájás szintén ütemes időközönként jön, pont mint az igazi, de mégsem történik szülés.


Nekem a 39.héten volt ilyen fájás, szülés előtt 4 nappal.

2013. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A másodiknak van igaza, amiről ti írtok, az nem jósló. Sokszor össze is lehet keverni a jóslót a szülés tényleges megindulásával, mert olyan ritmikusan jövő fájó összehúzódások, méhkeményedések, menstruáció szerű görccsel. Ha jósló, akkor egy idő után elmúlnak, illetve sokszor rendszertelnül jönnek, változik a fájdalom intenzitása is. Meleg zuhanyra, pihenésre elmúlnak. Nekem az elsőnél a 34. héttől kezdve voltak már időnként jóslóim. Volt, hogy egy nap kétszer, de volt, hogy 3 nap is kimaradt. 39 hetesen és 4 naposan indult meg a szülés, előtte 2 vagy 3 nappal kicsusszant a nyákdugó pisilés közben. Ráadásul nem fájással indult a szülés, hanem kis rózsaszínes pecsételés indult meg, rá 4 órára meg elfolyt a magzatvíz. A fájások csak később jöttek.
2013. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikro szültél végül? 1 női ismerös lánya harmadik babával vannak jóslói pár napja ,de még nem szült meg.
2022. febr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!