Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és...

5 hetes terhes vagyok és nagyon rosszul viselem, de vár még rám egy hosszú ut mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 hetes vagyok és már minden "tunet" elojott (emelyges,hanyas,folyamatos rosszullett). Ki kellene mennem kulfoldre 12 oras ut, igaz nem én vezetek,de mar most felek. Tudnatok tanacsolni valamit?

2013. okt. 9. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

En vegighanytam 9 honapot...nem tudsz mit tenni. sajnos valakinek ezzel jar. Ha menni kell, hat menj legyen nallad zacsek mindig es ne erezd magad kellemetlenul - ne szorongj - ha jon az inger engedd szabadjara.

En sokaig visszafogtam ha tehettem de nem usztam meg jott kesobb meg kegyetlenebbul. Minden rendben lesz. Lehet a 12.hettol sokkal jobba leszel. Kivanok neked sikeres es boldog babavarast es konnyu szulest!

2013. okt. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálj ki mindent, amit lehet, hátha beválik valami. Citromos víz, tej, gyömbéres üdítő vagy tea, kóla, B6 vitamin, terhesvitamin, keksz, aprósütemény, sós magvak.

Nekem csak az segített, ha folyamatosan majszoltam valamit. Mihelyt lenyeltem az utolsó falatot, tíz perc után megint émelyegtem, de hányni nem tudtam (talán ez is volt a baj).

2013. okt. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia,


nálam az vált be, hogy mindig volt nálam valami ropogtatnivaló, keksz, ropi.

és az tényleg igaz, hogy a cola jó a hányingerre.

pár korty és sokkal jobban lettem, sajnos ez tényleg ilyen, én már a 19. hétben vagyok és még mindig van hányás..

Majd megálltok párszor, kicsit kiszállsz megmozgatni magad, levegőzöl.

remélem minden rendben lesz, boldog babavárást! :)

2013. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam háztartási keksz volt folyamatosan és zacskó, ha mégis jönne a rókakoma :)


amúgy a 16.héten szerencsére elmúlt ez az állapot. És én még kórházban is voltam a vészes hányás miatt a 9.héten.

2013. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!