Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhes vagyok azaz 6...

27 hetes terhes vagyok azaz 6 honap 3 hét. Szerintetek kb mekkora lehet gramra a babám és milyen hosszu lehet a pici?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert nagyon erős görcseim vannak és nem tudom hogy miért van ez, félek hogy kora szülött lesz a babánk mert egy hete voltam bent a korházba 5 napra a görcseimmel és ott MagneB6-ot kellett szednem meg a baba vashiányos volt és vasra is kaptam gyógyszert a záró jelentésemre azt irtál a diagnózishoz hogy kora szüllöt gyanus. Most is erős görcseim vannak ebből lesz baba érkezés? Amugy dec 23.-ra vagyok kiirva.
2013. szept. 19. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]

Még van sok ilyen oldal ahol ez le van irva.

2013. szept. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. szept. 19. 10:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 hetes vagyok, vagyis lassan már 27 és én december 24.-re vagyok kiírva.Az én babámat a héten 877 grammra becsülték.

A görcsökre oda kell figyelni az biztos,én Magnerotot szedek kezdetek óta,sokkal jobb mint a Magne B6!

2013. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan babák akik ha a 27. héten megszületnek, már életképesek. De azért még nem ártana benn maradnia. Kb 1 kg-os lehet, az még nagyon picike. Ha görcseid vannak, ne Magne B6-ot szedj, mert abban alig van valami hatóanyag. Vagy Magnerotot, vagy Magnesii citricit. És sokat pihenj. Meleg, de nem forró fürdő is mehet a görcsökre. Vagy 1-1 deci jó vörös bor, 1 cent konyak, persze nem napi 5-ször, de az alkohol is oldja a görcsöket, ha épp nincs jobb. De első körben a magnéziumot cseréld le. Komolyan. Nekem is voltak görcsök a 20. héten, és vérzés is, az volt az első, hogy írtak nagyobb adag magnéziumot.
2013. szept. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy irtatok váltani fogok gyógyszert az biztos.

Csak nagyon félek mert a baba beállt fejjel lefelé van ultrahangon nézték és azt mondták hogy kora szülött gyanus a baba.


A kora szülés jelei mik lehetnek azt nem tudjátok véletlen???

Tudjátok ez az első babám és nagyon félek hogy baja lesz.

2013. szept. 19. 11:34
 6/13 anonim ***** válasza:
A magnesii citrici tényleg a legjobb magnézium készítmény és nem mellesleg a legolcsóbb is (136 Ftért vettem egy dobozzal receptre,de 10-esével szokták kiírni). A hasam nekem is görcsölgetett,de a lábam éjszakánként valami iszonyúan.Ahogy elkezdtem szedni,másnap már enyhültek a görcsök és 2-3napra rá teljesen meg is szűntek...
2013. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Önmagában az, hogy fejjel lefelé van, nem teszi koraszülött-gyanússá, a sok görcsre viszont Magnerot vagy magnézium citrát szerintem is. Pihenj, polcold fel a lábad. Nem mondták, hogy mi miatt koraszülött gyanús?
2013. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a betöltött 27. hét napján 964 grammra becsülték a babát. 85-90%-os esélye van ilyenkor már a babának, ha megfelelő ellátást kap. De azért ha még 6-7 hetet kibírna akkor még jelentősen nőnének az esélyei.
2013. szept. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26 hetesen volt a babám 670 gr. :)
2013. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem 27+1 hetesen 1009 g-ra becsülték a súlyát.
2013. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!