Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sperti kenőcs használt valakin...

Sperti kenőcs használt valakinek? Mennyi idő után? Nagxon fájt előtte?

Figyelt kérdés
2 napja iszonyatosan fáj az aranyerem.Már nem tudok másra koncentrálni.Tegnap kaptam a patikustól spertit, de nem érzem jobban magamat.Várjam még a hatást egyáltalán? 32hkm
2013. okt. 10. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem pont sperti márkájút használtam, de nekem kb. 3 nap múlva kezdett hatni. Most vadgesztenye krémet használok és annak is kell azért 2-3 nap, mire jelentős javulás mutatkozik. Pihenés, fekvés és akkor még gyorsabban gyógyul.
2013. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem.semmit sem ért. Végül a dokimmal egyeztetve a reparon melett döntöttünk.
2013. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem tudtam, hogy a vadgesztenye is jó rá.
2013. okt. 10. 09:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem annyira fájt,hogy már szinte ülni és hajolni sem tudtam.A gyógyszerész a Reparont ajánlotta.2napja kenem és már nem fáj annyira.wc-zni is tudok rendesen.Szerintem még pár nap és teljesen elmulik.
2013. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!