Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiss Ferenc Adjunktusról...

Kiss Ferenc Adjunktusról Debrecenben vélemények?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 20:27
 1/2 Gyönyörűséges ***** válasza:
En jartam nala parszor, nem volt fogadott dokim es valahogy mindig ugy alakult h o vizsgalt meg es altalaban ugy hivott vissza amikor o is bennt volt. Velem nagyon kedves volt, alapos es turelmes. Sok kismama ot valasztja. Ismerosom is nala szult, mindennel elegedett volt, apro reszleteket nem tudok. Az interneten sok negativ es pozitiv velemeny van rola. Ha egyszer elmesz hozza a kenezybe es beszelgetsz vele szerintem el tudod majd donteni, sot idokozben valtani sem szegyen ha valamivel nem vagy megelegedve. Velemenyem szerint a kenezy egy olyan korhaz ahol tenyleg gond nelkul lehet szulni fogadott doki nelkul. Akik igy szultek 100%-ban azt mondtak nekem h mindennel elegedettek voltak. Tobb olyan panaszt is hallottam h a doki nem ert oda idoben es pl egy kedves baratnom nem nyomhatott amig a dokija oda nem ert :( sajnaltam ezert! Egyebkent a fiatal dokik is nagyon jok! Remelem segithettem!
2013. okt. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos én nagyon rossz véleménnyel vagyok róla. Nem nála szültem (szerencsére) de mivel nem volt fogadott orvosom így mindig az vizsgált aki épp ott volt. Egyszer hozzá kerültem, olyan durván vizsgált meg, mintha megerőszakolt volna! Nem viccelek! Sírva jöttem ki, mert mikor szóltam neki, hogy ez kellemetlen és fáj annál jobban csinálta...még mellé ki is oktatott, hogy ugyan már mit képzelek én! Sem előtte, sem utána egyik orvos vizsgálata sem fájt!

Dr. Szomolya Mihálynál szültem ügyeletben, róla csak jót tudok mondani! Higgadt, megnyugtat már a jelenléte is, tisztelettudó, végig partnerként kezelt, beszélt hozzám (nem egy darab hús voltam a hentesnél) Ha valaha lesz másik babánk, biztosan megfogadjuk!

2013. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!