Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-18. hét körül elnézhetik a...

17-18. hét körül elnézhetik a baba nemét 4d-én? Előfordult már valakivel?

Figyelt kérdés
Pl kislánynak nézték és fiú lesz/lett?
2009. nov. 10. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 16 hetesen mentünk (igaz nem nagyon mutatta magát),de a csaj váltig állította hogy nagyon lánynak nézi és hogy nagyon lányos,de kiderült hogy fiú.És ez 100%,még képünk is van a kis kukacról :-)))

Üdv:39+6 hkm.

2009. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a baba jól fordul, állítólag már a 14-15. héten is majdnem biztosra tudják mondani. Nekem a 16. héten sima , 2d-sen mondták hogy fiú, és a 4d-en megerősítették. Lehet tévedés, de kicsi a valószínűsége. (főleg 4d-n)

2009. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Könnyebben el lehet nézni a kisfiút kislánynak mint fordítva. Mert ha nem látunk valamit, az nem azt jelenti, hogy nincs is ott. És kezdetben még kb egyformán is nézhet ki a nuni meg a golyó kezdemény. Főleg 2D-vel, de olvashattunk sok példát, hogy 4D-n is simán van, hogy elnézik.


Én ezért is nem nagyon akartam tudni hogy mi lesz, de a 19. heti 4D-s uh-n mielőtt a doki mutatta volna, már láttuk mi is egyértelműen: kisfiú. Ha nem látom saját szemeimmel, lehet, hogy nem hiszek még neki. Ettől függetlenül utána minden uh-n megkérdeztem, hogy: ugye még mindig fiú? Majd 3 hét múlva kiderül :o) hogy igaza volt e a dokinak.

2009. nov. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elnezhetik, semmi sem 100% csak ha mar kint van a baba. Koleganomnek 18 hetes uh-n kislanyt mondtak. Vettek is neki par rozsaszin cuccot, lanyos mozeskosarat stb. Azota mar 3 orvos is megerositette, hogy fiu. :) Most fog szulni valamikor novemberben.
2009. nov. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek a 16. heti uh-n 2d-n azt mondták, hogy lány 70%-ban. 19. héten 4d-n, hogy talán fiú, és a 22. héten 2d-n már tutira mondta az orvos, hogy fiú. Szegény nagyon lányt szeretett volna, ő lesz a 3. fia.
2009. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 picihasim ***** válasza:

Nekem a 20 heti ultrahangon állapította meg az orvos, hogy kislányom lesz. 4D-s ultrahangon még nem voltam, úgy gondolom a 28 héten megyek, hiszen akkor ajánlatosabb.

De tudok egy olyan kismamáról, aki tegnap szülte meg a pici lányát, és a 4D ultrahangon először azt mondták neki, hogy lány, a második ultrahangon meg, hogy fiú és utána csak lány lett.

23 hetes km

2009. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 16 hetes uh-n 100%-ra megmondták,hogy kislány. Akkor előtte megbeszéltem vele. E megbeszélés túl jól sikerült, azóta is csak a nunit hajlandó megmutatni, az arcocskáját kb. fél percig, de a nunit azt mindig:)Remélem ez nagy korára változni fog, mert sok vér fog folyni körülöttünk, apa kicsit féltékeny már most:) 28 hetes km.
2009. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a 15-ik héten mondt meg a doki, hogy kisfiú, sima 2d-n. Azóta megnéztük 4d-n is, és még mindig kisfiú :)

27 hetes kismama

2009. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!