Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kedden befektetnek a...

Ha kedden befektetnek a kórházba akkor már aznap megindítják a szülést?

Figyelt kérdés

Eddig úgy néz ki, hogy kedden befektetnek ha addig nem szülök meg.Akkor már aznap megindítják vagy másnap vagy mikor? Nálatok hogy volt ez?

40+3 hkm


2013. okt. 11. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kórház- és orvosfüggő. Van, aki másnap indít, van, aki kórházi felügyelet mellett még vár, hátha elindul magától.
2013. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40. hét utolsó napjától elméletileg befektetnek. Kórházi protokoll függő, hogy mennyit hagynak rá. Ált a kiírt nap+10, szóval lehet, hogy még kaptok pár napot. Nálam 40+2-re indították meg repesztéssel, mert a doki csak aznap ügyelt a kórházban, az összes kismamáját berendelte aznap, aki 40. hétben volt és mindenkinél repesztett. Nem beszéltél erről az orvossal, hogy ez nála hogy működik? Én direkt kikérdeztem erről még a terhesség elején.
2013. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
41 hetes leszek mikor befektetnek. Remélem aznap megindítják bár jobban örülnék ha a hétvégén beindulna magától... A szülésznőmmel beszéltem róla de már nem emlékszem pontosan mit mondott... :( annyira kihagy az agyam, hogy mindent elfelejtek még a legfontosabb dolgokat is :(
2013. okt. 11. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:

41-en kellett befeküdnöm, 41+6-on spontán megszültem.

Nem indítottak, mert nem volt semmi probléma.

2013. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40+4nel fektettek be, 40+5nel spontan megindult a szules, 40+6ra megszultem. ez egy szombati nap volt, kovetkezo heten inditottak volna.
2013. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!