Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Margit kórház honlapján miért...

Margit kórház honlapján miért nincs kiírva hogy ki végzi aznap a terhesgondozást?

Figyelt kérdés
Kicsit sérelmezem mert holnap el kell mennem terhesgondozásra, de a margit kórház honlapján csak a magánrendelések vannak kiírva azt hogy sztk alapon mikor ki rendel mettől meddig az nincs, valakinek valami infója hogy holnap ki rendel mettől meddig???
2013. aug. 1. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én oda jártam 3 éves..a "B" épületbe a földszintre.

Most mész oda először?

Most nem akarok hülyeséget írni, de úgy emlékszem naponta csak 1 orvos rendel, pár órát.Kb 12-13tól.Délelőtt csak CTG van, meg vérvétel..meg az alap dolgok(vizeletet, vérnyomás).Ezeket 2 nővérke végzi.és ha velük végeztél, akkor a kartonodba raknak 1 számot..illetve előbb megkérdezik hogy akarsz-e a doktor úrhoz menni, ha mondod hogy igen akkor sorszám..várakozás.Általában előbb bekerülnek, akik már reggel elmennek sorszámért, vagy amúgy is vérvételre, vagy ctg-re mentek.Én is ezt csináltam..mondjuk nekem könnyű volt, mert akkor 3 perc sétára laktam a kórházól, és simán haza tudtam menni addig amíg megkezdődött a rendelés..nem kellett ott várnom.

Ne haragudj..de azt hogy ki rendel fogalmam sincs..:( tényleg kirakhatnák az oldalra..mondjuk van telefonszám..azt ha felhívod biztos megmondják.

2013. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Orvosváltás miatt megyek most oda, eddig a sotéra jártam és a széll kálmán tér mellett volt a magándokim rendelője, csak sokat lesz szabin most nyáron is és télen is decemberre vagyok kiírva, így elmegyek másik dokihoz, de csak sztk rendelésre akarok menni, ami az oldalon ki van írva telefonszám az csak a magánrendelőjük telefonszáma, és ott nem mondják meg mikor rendel sztk alapon :(
2013. aug. 1. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez elég durva.

Megkérdezhetem melyik dokihoz mész?Vagy nincs kifejezett kiszemelt?Mert annyit tudok mondani hogy én a Burikhoz jártam hétfőnként.

Ha holnap nincs más, akkor menjél el..ott lesz elvileg az ajtón kiírva..bent..legalább is régen kiírták.

Hihetetlen egyébként hogy milyen pofátlanok...

Egyébként pedig Boldog Babavárást! :-)

2013. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát 3 doki is van akit kinéztem, igazából holnap csak azért akarok elmenni mert van egy ilyen csúnya fertőzésem de a dokim semmit nem adott rá csak azt mondta hogy kenegessem canestennel, de mint kiderült a tenyésztésből candidám van, erre szeretnék kérni holnap valamit mert nagyon kellemetlen már a dolog csíp viszket éget és fáj :( egyébként a Burikot néztem a Magyar dokit és Balog Beatrixet. De eddig a Magyar vezet.
2013. aug. 1. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én egyébként ott ügyeleten szültem.Csak azért jártam a Burikhoz, mert valakit muszáj volt választanom akihez folyamatosan járok..és épp hétfőn mentem,épp ő volt, hozzá jártam.

Egyébként hallottam hogy a Magyar az jó!Szerintem jó választás ha őt választod..de ezt tényleg csak hallottam..én valami kimondhatatlan nevű nőnél szültem..lent a "B" épületben nem is rendel..én nem láttam szülésem során sokat, mert mint említettem ügyelet szültem...így nem ült mellettem végig. :)

2013. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja és szerintem ilyen problémával bárkihez mehetsz.Szerencsére nekem csak sima hüvelygombám volt terhesség alatt..viszont mind a 2 terhességem alatt előjött.. :( Sajnos csúnya dolgokat össze lehet szedni ilyenkor..

Jobbulást neked!

2013. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!