Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség korai szakaszában...

Monanke kérdése:

Terhesség korai szakaszában ez normális?

Figyelt kérdés

3 nappal ezelőtt tudtam meg hogy végre sikerült a baba.

Kb. 5 hetes terhes lehetek.Tapasztaltabbak segítenének nekem hogy mitől lehet az hogy a jobb oldalam fájdogál?

Azt olvastam hogy ilyenkor már a méhben van a baba,de akkor nem középen kéne hogy érezzek valamit?

Az nem lehetséges hogyha mondjuk nem átjárható a petevezeték akkor valahol ott ragadt a megtermékenyített petesejt?

Köszönöm a válaszokat


2013. okt. 13. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem azért fájt, jobban mondva szúrt jobb oldalt a hasam alja, mert a jobb oldali petefészkemből szabadult ki a pete és a helyén lett egy pici sárgatest ciszta. Kb. a hatodik hét végére múlt el a fájdalom. Nálam is gyanakodtak emiatt méhen kívüli terhességre, mivel úgy gondolták a dokik, hogy a petevezetékben ragadt a petezsák és az uh még nem mutatott semmit. Pár napig benn tartottak a kórházban, míg az uh-n is meg nem jelent a megfelelő helyen, a méhen belül a petezsák. Ha nagyon elviselhetetlenül fáj, azért mindenképpen menj el dokihoz, ha csak kicsit, akkor nem kell vele foglalkozni szerintem :) Minden jót!

2013. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem elviselhetetlen a fájdalom,csak nagyon félek attól hogy a petevezetékben maradt.
2013. okt. 13. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
5 hetesen szerintem még olyan kicsik, hogy ha esetleg méhen kívül lenne az se fájna, inkább olyan 7-8 hetes korban okoz nagy fájdalmakat és bajt. Vagy olyasmi amit az első írt vagy csak változik a tested. Ha aggódsz érdemes elmenni dokihoz. Ugyan szívhang valszeg nem lesz, de kiszűrhető a méhen kívüli.
2013. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is a sárgatest cisztám miatt fájt a jobb oldalam.

nekem a 8.hétig néha szúrt, utána elmúlt.

minden rendben!

csak akkor van baj, ha erős folyamatos görcsölés és vérzés van.

az ilyenkor még lehet méhen kívüli terhességre utaló jel is, de miért is lenne?

nyugi.

2013. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a nyugtató szavakat,próbálok teljesen pozitívan gondolkozni és alig várom hogy 2 hét múlva láthassam és remélhetőleg hallhassam a kisbabánkat :D
2013. okt. 13. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!