Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye bizakodhatok, lesz baba?...

Ugye bizakodhatok, lesz baba? Teszt többször pozi, uh még semmi?!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ezek az első tesztjeim keddről,azóta sokkal erősebbek.Ma voltam dokinál,de még nem mondott jó híreket csak annyit gyanus....Méhszáj zárva,uterus 36x36mm(eddig 27x32 mm volt) és nyálkahártya 13mm(eddig 5mm) Szombaton volt a nem vártam,de már kedden pozi volt...Túl korán mentem biztos,de remélem bíztató jel,hogy ilyen adatok vannak és erősödött meg,hogy akármikor tesztelek ugyanolyan pozi és erősségű...


2013. okt. 14. 15:17
 1/4 anonim válasza:

Igen, bizakodhatsz!!! Én is így voltam a harmadik terhességemnél. Nagyon sok tesztet csináltam, mire elmentem az orvoshoz. Minden újabb tesztelésnél erősebb lett a csík. Az orvos pedig még nem tudta biztosra megállapítani az ultrahang után, hogy terhes vagyok e.

Most három éves a kislányom.

Várj 2-3 hetet és menj vissza a dokihoz.

2013. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Reni0501 válasza:

Nekem is így volt, a tesztek pozitívak voltak, de még az orvos nem látott semmit.Mert túl korán mentem, nekem mondjuk voltak tünetek is már.Szerintem bizakodhatsz:)

39 hkm

2013. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hamar pozitív lett a teszt. 6 hetesen akartam dokihoz menni, de előző este véreztem, így az első ultrahangot egy nappal korábban csinálták az ügyeleten. Csak petezsák volt és szikhólyag sejthető. Azt mondták, lehet nem is lesz baba. Aztán egy hét múlva (7.hetesen) lett szívhang, ami azóta is bitang erős :) Szóval még korán mentél.

34.hkm

2013. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem mar a teszt elott voltak tuneteim,gorcsolok,duzzadt es faj a meem,allando hanyinger,hanyas....
2013. okt. 14. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!